Cover EXPRESS

Potrzebny jest model.
1 dzień 600,- netto/osoba 

Autorska technika Pauliny Pastuszak, która wyraźnie różni się od sposobu, którym do tej pory większość z Was pracowała. Innowacyjność tego sposobu pracy polega na tym, że pełen zabieg wykonujemy maksymalnie w 50 minut. Mamy do wykonania MINIMUM opiłowywania gotowego paznokcia, MINIMUM walki z żelem budującym, uzyskujemy perfekcyjną linię uśmiechu bez trudów „przecierania”, ZERO wypiłowanej bieli po boczkach, GŁĘBOKI tunel, paznokieć TRWAŁY a jednocześnie SMUKŁY. Koniec w grubymi, nalanymi beczkami! To zupełnie nowy sposób pracy, który pozwoli wykonywać stylizacje dużo bardziej naturalne.

Czym jest Cover EXPRESS ??

Chcemy ułatwić Wam pracę i sprawić, że będzie ona dużo szybsza! Nasza technika to kompilacja kilku elementów, które połączone w całość naprawdę pozwolą wykonać zabieg w 50 – 60 minut, co najważniejsze – BEZ USZCZERBKU NA JAKOŚCI. Uzyskacie paznokcie smukłe, zgrabne i wąskie: ryzyko zbudowania grubych bułeczek lub łopat będzie zminimalizowane niemal do zera! Stworzycie też śliczny, równy uśmiech bez potrzeby odręcznego przecierania lub wygładzania – dzięki użyciu swoistej..hmm.. „formy” linia uśmiechu utworzy się sama. Co również istotne, bez problemów typu łamanie, pękanie i odpadanie wolnego brzegu stworzycie śliczny wydatny tunel – który nie wróci na miejsce jak w przypadku dotychczasowych żeli… Nie zapominajmy też o najmilszym aspekcie – mozolne, końcowe piłowanie masy, które czasem zabierało Wam nawet kilka minut na paznokieć, zredukujemy do kilkudziesięciu sekund.

Na szkoleniu zapewniamy wszystkie materiały. Kursant musi jedynie posługiwać się własnymi pędzlami – to narzędzia użytku osobistego, które nie mogą być pożyczane. Istnieje możliwość zakupu pędzli w trakcie szkolenia (z rabatem 10%). Do ceny szkolenia należy doliczyć 23% podatku VAT.