Nail WRAPS

poziom I, II – 400 zł netto/osoba 

Czym są nasze Wrapsy?

To produkt przeznaczony dla profesjonalistów: specjalna termoaktywna folia, która jak magnes przyciągana jest do płytki paznokcia. Jest bardzo cienka, a jednocześnie zaskakująco stabilna i wytrzymała. Bez problemu utrzymuje się na paznokciach przez 4 tygodnie, aż do kolejnego uzupełnienia.

Nie jest to trudna technika pracy ale zdecydowanie polecamy WARSZTATY z zakresu jej stosowania, bo liczą się tutaj szczegóły! Istnieje kilka tricków, które sprawiają, że aplikacja będzie dużo łatwiejsza, a trwałość bez zarzutu!

Czym charakteryzują się Wrapsy?

Zyskują wybitną rozciągliwość i elestyczność pod wpływem ciepła – dzięki temu można je bardzo łatwo naciągnąć i ułożyć na paznokciu. Ich miękkość pozwala idealnie otulić cały paznokieć lub też zastosować jako dowolny element zdobienia (broszkę pośrodku pazura, moon, pasek pośrodku itp.).

Folie dostepne sa w postaci naklejek o kilku rozmiarach. Każda naklejka (a jest ich 26) może być odpowiednio przycieta i przez to wykorzystana na kilka paznokci. Dzięki temu zdobienie jest dość ekonomiczne, ponieważ pełen set WRAPSÓW starcza przeciętnie na 50-60 pełnych paznokci,co daje koszt około 1,20zł na paznokieć. A poza pełnymi naklejkami, w zestawie są jeszcze mniejsze „moony”, które świetnie posłużą jako dodatkowe elementy zdobnicze.

Tę technikę możemy „przyłączyć” do każdego innego szkolenia: takie „przedłużenie” potrwa ok. 2 godziny i będzie kosztowało dodatkowo 180 zł netto.

Na szkoleniu zapewniamy wszystkie materiały. Kursant musi jedynie posługiwać się własnymi pędzlami – to narzędzia użytku osobistego, które nie mogą być pożyczane. Istnieje możliwość zakupu pędzli w trakcie szkolenia (z rabatem 10%). Do ceny szkolenia należy doliczyć 23% podatku VAT.