Tempo pracy

988876_633289916730471_201198798_n

Co wspólnego mają Panowie (eh, niestety jedynie samce) Kartezjusz, Eisenhower, Ford, Parkinson, Pareto i Klimek…?

Cóż, bazując na ich działalności, twórczości lub przemyśleniach stworzyłam jedyny na świecie model skracający czas pracy w gabinecie stylisty paznokci. To nie jakieś 2-3 tricki, które sprawią, że Wasza praca będzie milsza i nieco szybsza, a holistyczne podejście do zabiegu.
Naszym celem jest wykonanie pełnej stylizacji french na szablonie w 50 minut.
Stylizacja monochromatyczna powinna zająć 10 minut krócej. Uzupełnienie to maksymalnie 50 minut niezależnie od efektu końcowego. Oczywiście nie ma tutaj mowy o uszczerbku na jakości.
Stylizacja musi wyglądać subtelnie i zgrabnie. Powinna być dopieszczona i wymuskana, a jednocześnie trwała i wytrzymała.
Dzięki zniwelowaniu niepotrzebnych ruchów, gruntownemu przemodelowaniu sposobu pracy, poprawie techniki oraz wykorzystaniu frezarki takie osiągi są możliwe!
Być może niektóre zmiany będą dla Was trudne do zaakceptowania.. ale zapewniam, że warto!
Zapraszam na szkolenie skracające czas pracy!

Na szkoleniu zapewniamy wszystkie materiały. Kursant musi jedynie posługiwać się własnymi pędzlami – to narzędzia użytku osobistego, które nie mogą być pożyczane. Istnieje możliwość zakupu pędzli w trakcie szkolenia (z rabatem 10%). Do ceny szkolenia należy doliczyć 23% podatku VAT.

Potrzebny jest model.
1 dzień 600,-netto/osoba