Afinia – Exclusive Designmöbel w NAILASH Academy

Z nieskrywaną przyjemnością informuję, że moje centrum szkoleniowe NAILASH Academy w Katowicach dysponuje od tego momentu najlepiej wyposażonymi stanowiskami pracy. Na świecie!


Ja wieem, wieeem, miewam skłonności do przesady ale nie tym razem.
Skąd taka ocena?

Już wyjaśniam!

Otóż, moi kursanci będą od teraz pracować:

-przy biurkach wykonanych przez markę Afinia ściśle wedle moich projektów. Stoły mają bezpieczną, prozdrowotną wysokość, podwójne blaty z odpowiednią ilością miejsca na filiżankę kawy oraz ukryte lampy by łatwiej było zachować czystość.

-Ale zaraz, zaraz, jaką czystość? Kursantki mają przecież do dyspozycji 5 kultowych pochłaniaczy NDC 1000! Afinia dba więc o to, by na blaty moich stolików nie spadła ani drobinka kurzu.

-Dodatkowo szkolenia będą odbywać się przy użyciu doskonałych frezarek. W ręce studentów oddaję 5 urządzeń rotacyjnych renomowanych marek Marathon i Anyxing. Zapomnijcie o drganiach, wibrowaniu, dzikim rzężeniu i mozolnym usuwaniu masy. Od teraz to czysta (nomen omen!) i ekspresowa przyjemność.

-Nie można zapomnieć o kluczowej kwestii jaką jest oświetlenie. Mroki niewiedzy rozświetlą Wam lampy warsztatowe – dające bardzo dobre światło paskudztwa (sorry, taka prawda), które możecie dowolnie dopasowywać do Waszego wzrostu. Byle ostrożnie! Potrafią przytrzasnąć palce.

-Kwestią oczywistą są także lampy UV/CCFL/LED, które regularnie wymieniane idealnie polimeryzują produkt.

-Na czas szkoleń akrylowych odpalamy profesjonalny, mechaniczno – grawitacyjny wyciąg, dzięki któremu Wasza modelka nawet się nie zorientuje, że od godziny ma przed nosem otwarty liquid.

UWAGA!
Wszystkie wymienione tutaj akcesoria można nabyć w sklepie www.nailartistspolska.pl lub zamówić telefonicznie: 883 960 682 🙂

Biurka oraz pochłaniacze marki Afinia możecie oczywiście zamawiać także bezpośrednio u producenta… ALE!
Zachęcam wtedy do podania hasła: PAULINA, bo automatycznie otrzymacie ode mnie kupon rabatowy o wartości 50zł na zakupy produktów Nail Artists.
NAPRAWDĘ WARTO 😉

Koszt pochłaniacza to 1 389,90 zł BRUTTO.

A skąd moja decyzja o takim wyborze wyposażenia?

Z branżą stylizacji paznokci jestem związana od niemal piętnastu lat.
Przyznam szczerze, że – generalnie, nie tylko w pracy – lubię wygodę i bardzo cenię wysoką jakość dlatego z zadowoleniem obserwuję ewolucję produktów i akcesoriów dedykowanych stylistom.. Natomiast do szału doprowadzał mnie fakt, że jak dotąd nikt nie potrafił zapewnić mi podstawowej kwestii – porządnego stanowiska pracy. Korzystałam z usług rekomendowanych mi stolarzy ale nie było efektu WOW. Stworzyłam biurko ze szklanym blatem (więcej na ten temat poniżej) – pomysł arcygłupi, szybko się z niego wycofałam. W akcie desperacji sprowadziłam nawet biurko z wmontowanym pochłaniaczem aż z UK.. po czym gdy przy nim usiadłam, miałam ochotę spalić je w kominku w długie, zimowe wieczory. Koszmar! 4000zł wyrzucone w błoto.

Dopiero gdy na targach w Niemczech trafiłam przypadkiem na Afinię doznałam olśnienia – to jest to! Od dłuższego czasu jestem szczęśliwą posiadaczką klasycznego biurka z kultowym pochłaniaczem NDC 1000 i dopiero teraz mogę powiedzieć, że mam komfortowe warunki pracy.

Z czego wynika moja opinia?

Zacznijmy od tego, że ich standardowe biurko wykonane jest z niezwykłą dbałością o detale. Każdy szczegół – od dopieszczonych szuflad po zamontowane kontakty – jest naprawdę dopracowany. Stolik jest funkcjonalnie zaprojektowany zarówno z punktu widzenia stylisty jak i klientki: obie strony mają wygodny dostęp do lamp UV; manikiurzysta bez problemu sięga do najgłębszych zakamarków szuflad. Co dla mnie osobiście istotne – blat! Kilka lat temu wymarzyłam sobie szklany.. Oj, pomysł był fatalny. Już po tygodniu zarysowana powierzchnia doprowadzała mnie do furii, a ból łokcia skutecznie wybił z głowy dalsze eksperymenty. Natomiast mój obecny blat jest bardzo wytrzymały, trzeba się bardzo postarać by pojawiła się na nim choćby mała rysa. W tym momencie mam biurko w kolorze białym ale korci mnie trochę wariant czarny. Jest taki sexy 😉

A na koniec crème de la crème – pochłaniacz!

Na ten produkt warto było czekać tyle lat.
NDC 1000 jest fantastyczny! Wreszcie biurko jest czyste, a nie pokryte toną pyłu. Żele nie są zapylone, pędzle się nie brudzą, kurz nie wciska w oczy albo za dekolt. To ważne nie tylko z estetycznego ale przede wszystkim zdrowotnego punktu widzenia! Osobiście pracuję na świetnych niemieckich produktach ale nigdy nie wiem „z czym” przyjdzie do mnie klientka.. A ściąganie niespolimeryzowanego materiału i jego kontakt ze skórą może niestety skończyć się uczuleniem. Dlatego wolę dmuchać na zimne i mieć pewność, że resztki produktu szybko znikną pod powierzchnią blatu. By zachować pełen obiektywizm muszę napomknąć, że pochłaniacz podkręcony „na maxa” jest dość głośny… ale jeszcze nigdy na takich obrotach nie pracowałam, bo kompletnie nie było potrzeby! 60-70% skali wystarcza mi w zupełności.

Co jeszcze ciekawe, zauważyłam że gdy prowadzę szkolenia w różnych egzotycznych zakątkach świata, takich jak Meksyk, Tajlandia, Mongolia, Indie czy Mauritius, styliści od razu pytają mnie o „ten magiczny pochłaniacz” który widzieli na moich filmikach. W ich rejonach tego typu sprzęt dostępnym nie jest – a wiele by dali by wejść w jego posiadanie. Cóż, przynajmniej raz to my jesteśmy przed resztą świata!
Podsumowując: jestem szalenie zadowolona z nowych nabytków i z czystym sumieniem polecam każdemu profesjonaliście!


I jeszcze nieco techniki:

Wysokiej jakości profesjonalny pochłaniacz pyłu NDC 1000 by Afinia. Urządzenie wykonane jest z z białego polistyrenu HIPS.
Poprzez zastosowanie dmuchaw firmy Sanyo Denki (Japonia), redukujemy zużycie energii o 70%. Pył z paznokci trafia
bezpośrednio do filtra, który uniemożliwia wydostanie się go na zewnątrz.

MONTAŻ:

Pochłaniacz montowany jest pod blat stołu kosmetycznego, dzięki temu zyskujemy więcej miejsca na stanowisku pracy.
Urządzenie posiada regulowaną siłę pochłaniania.

Wymiary: 700x335x95 mm (szerokość x głębokość x wysokość),
moc: ok. 100 W, moc wchłaniania: ok. 270 m3 / h,
napięcie sieciowe: 230V, gwarancja: 2 lata

Kratka z wysokiej jakości stali szlachetnej / specjalistyczny filtr do pyłu. W zestawie znajduje
się kratka wykonana z wysokiej jakości stali nierdzewnej. W zależności od intensywności użycia
rekomenduje się wymianę filtra po 3 miesiącach. Dodatkowa kasetka z filtrem kosztuje 60 zł netto.


Podziel się