Akademia Semilac Katowice – NOWA SIEDZIBA

Z nieskrywaną przyjemnością informuję, że moje centrum szkoleniowe mieści się już w nowej siedzibie przy ul. Armii Krajowej 126.

Pełną ofertę szkoleń znajdziecie TUTAJ.

Akademia w Katowicach dysponuje od tego momentu najlepiej wyposażonymi stanowiskami pracy. Na świecie!

Ja wieem, wieeem, miewam skłonności do przesady ale nie tym razem.
Skąd taka ocena? Już wyjaśniam!

Oddaję moim kursantom do dyspozycji:

  • W pełni wyposażony sklep stacjonarny SEMILAC® w którym można w każdej chwili dokonywać zakupów. No, może nie w każdej chwili… od 9:00 do 18:00.
  • Styliści będą pracować przy biurkach wykonanych przez markę Afinia ściśle wedle moich projektów. Stoły mają bezpieczną, prozdrowotną wysokość, podwójne blaty z odpowiednią ilością miejsca na filiżankę kawy oraz ukryte lampy by łatwiej było zachować czystość.
  • Ale zaraz, zaraz, jaką czystość? Kursantki mają przecież do dyspozycji 8 kultowych pochłaniaczy NDC 1000! Afinia dba więc o to, by na blaty moich stolików nie spadła ani drobinka kurzu.
  • Dodatkowo szkolenia będą odbywać się przy użyciu bardzo dobrych frezarek. Zapomnijcie o drganiach, wibrowaniu, dzikim rzężeniu i mozolnym usuwaniu masy. Od teraz to czysta (nomen omen!) i ekspresowa przyjemność.
  • Nie można zapomnieć o kluczowej kwestii jaką jest oświetlenie. Mroki niewiedzy rozświetlą Wam lampy warsztatowe – dające bardzo dobre światło paskudztwa (sorry, taka prawda), które możecie dowolnie dopasowywać do Waszego wzrostu. Byle ostrożnie! Potrafią przytrzasnąć palce.
  • Kwestią oczywistą są także lampy UV/CCFL/LED SEMILAC, które regularnie wymieniane idealnie polimeryzują produkt.
  • O pełne bezpieczeństwo wykonywanych zabiegów zadba także ENBIOGROUP ze swoim przecudnej urody autoklawami SteamJet. Różowe i zielone cacuszko jest do pełnej dyspozycji moich kursantów.
  • O tym, że ślady ABA Group także tu znajdziecie nie trzeba wspominać. Lada moment zobaczycie efekt naszej współpracy, która rozpoczęła się kilka miesięcy temu. Mój autorski pilnik będzie do kupienia także w Katowicach.
  • Rzecz przyziemna, ale super istotna: PARKING. Nigdy w życiu nie otworzyłabym firmy w centrum miasta. Więc wybaczcie – do ryneczku macie około 15 minut jazdy, ale za to przed budynkiem przystaniecie bez nerwów i płatnej strefy parkowania.

A skąd moja decyzja o takim wyborze PARTNERÓW?

Z branżą stylizacji paznokci jestem związana od niemal piętnastu lat. Przyznam szczerze, że – generalnie, nie tylko w pracy – lubię wygodę i bardzo cenię wysoką jakość dlatego z zadowoleniem obserwuję ewolucję produktów i akcesoriów dedykowanych stylistom.. Natomiast do szału doprowadzał mnie fakt, że jak dotąd nikt nie potrafił zapewnić mi podstawowej kwestii – porządnego stanowiska pracy.

Teraz mogę powiedzieć, że wreszcie dysponuję takimi akcesoriami, meblami i urządzeniami, że mogę pracować komfortowo. Moi Kursanci również!

Podziel się