Sklep

Cennik

Szanowni Państwo! Jeżeli znaleźliście się na mojej stronie poprzez wystukanie w wyszukiwarce magicznych fraz „stylizacja paznokci Katowice” lub „tipsy Katowice” to gwarantuję, że dobrze trafiliście!

Zabiegi wykonywane pod szyldem Akademii Semilac stoją na najwyższym poziomie, zaś każdy set paznokci dostosowany jest do indywidualnych preferencji każdego z klientów. Do Waszej dyspozycji oddajemy ponad 300 lakierów hybrydowych, ponad 40 kolorów żeli i niezliczoną ilość glitterów.

Biorąc pod uwagę fakt, iż wykorzystujemy tylko materiały najwyższej jakości gwarantujemy, że paznokcie nie odpadną po tygodniu i nie będą przypominały kupki nieszczęścia.  Szalenie istotnym jest, że dbamy o zachowanie pełnego bezpieczeństwa i wykorzystujemy jedynie akcesoria jednorazowego użytku (oraz wybrane akcesoria które poddane zostały sterylizacji).

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich powyższych danych osobowych w celach marketingowych przez firmę „PAULINA PASTUSZAK-GŁODZIK” z siedzibą pod adresem: ul. Armii Krajowej 126, 40-672 Katowice, NIP: 6772229289, w tym na przesyłanie informacji w postaci newslettera drogą elektroniczną na mój adres e-mail, zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę wycofać zgodę.