Cennik


Szanowni Państwo! Jeżeli znaleźliście się na mojej stronie poprzez wystukanie w wyszukiwarce magicznych fraz „stylizacja paznokci Katowice” lub „tipsy Katowice” to gwarantuję, że dobrze trafiliście!

Zabiegi wykonywane pod szyldem Akademii Semilac stoją na najwyższym poziomie, zaś każdy set paznokci dostosowany jest do indywidualnych preferencji każdego z klientów. Do Waszej dyspozycji oddajemy ponad 300 lakierów hybrydowych, ponad 40 kolorów żeli i niezliczoną ilość glitterów.

Biorąc pod uwagę fakt, iż wykorzystujemy tylko materiały najwyższej jakości gwarantujemy, że paznokcie nie odpadną po tygodniu i nie będą przypominały kupki nieszczęścia.  Szalenie istotnym jest, że dbamy o zachowanie pełnego bezpieczeństwa i wykorzystujemy jedynie akcesoria jednorazowego użytku (oraz wybrane akcesoria które poddane zostały sterylizacji).

Te książki nie są wydawnictwami albumowymi. Nie znajdziesz w nich zajmujących całe strony, pięknie wystylizowanych, artystycznych zdjęć paznokci. Takich fotografii są w internecie miliony. Autorka miała ambicję stworzenia kompendium wiedzy, które będzie przede wszystkim wysoce użyteczne. Dlatego w dwóch pierwszych tomach można znaleźć ponad 500 zdjęć „z życia wziętych” i kilkadziesiąt grafik pełniących funkcje edukacyjne. Nie bez znaczenia pozostaje lekkie, bardzo charakterystyczne pióro autorki, która w fascynujący sposób przedstawia meandry funkcjonowania w świecie stylizacji paznokci.

Zapisz się na stylizację Zamknij

  Zapisz się Zamknij

   Wysłanie formularza nie jest równoznaczne z rezerwacją szkolenia. Prosimy nie wpłacać zaliczki i poczekać na kontakt z naszej strony.

   Zapisz się Zamknij

    Wysłanie formularza nie jest równoznaczne z rezerwacją szkolenia. Prosimy nie wpłacać zaliczki i poczekać na kontakt z naszej strony.

    Zapytaj o szkolenie Zamknij