Doszkolenie techniczne ogólne


Szkolenie podstawowe odbyłaś bardzo dawno temu? Paznokcie nadal nie wyglądają idealnie? Manicure pozostawia wiele do życzenia, każdy paznokieć przybiera inny kształt, a masa się podpowietrza? A może po dłuższej przerwie planujesz powrócić na profesjonalne tory stylizacji paznokci i nie wiesz od czego zacząć? To szkolenie jest właśnie dla Ciebie!

W czasie tego kursu zapoznasz się z autorskimi technikami Pauliny Pastuszak w zakresie:
• Frezowania w kontekście podstawowego manicure
• Schematu piłowania
• Podstaw podkładania szablonów
• Aplikacji masy budującej
• Bezpieczeństwa i higieny pracy

To szkolenie wprowadzamy również jako Szkolenie wyrównujące (konieczne do odbycia kursów zaawansowanych – może być zamienione na kursy w Akademii Online) z uwagi na bardzo dużą dysproporcję umiejętności kursantów, którzy do tej pory odbywali kursy w innych ośrodkach szkoleniowych.

Nie może być tak, że na zaawansowanym kursie z budowy, kursant spędza 2 godziny na opracowywaniu skórek…
Nie może być tak, że na kursie z tempa pracy kursant kompletnie nie potrafi podkładać formy…
Nie może być tak, że na kursie z manicure głębokiego, kursant z przerażeniem włącza frezarkę…
Dlatego przed przystąpieniem do zaawansowanego kursu prowadzonego przez Paulinę Pastuszak, zapraszamy do odbycia kursu wyrównawczego pod okiem Instruktorki Beaty Wieczorek.
Oferujemy Wam bardzo dobry, ogólny i PODSTAWOWY program szkolenia, który pozwoli holistycznie ugruntować wiedzę i nadrobić braki, by w 100% wykorzystać czas spędzony na szkoleniu z Pauliną.

TO JEDNODNIOWE SZKOLENIE ABSOLUTNIE NIE ZASTAPI KURSU PODSTAWOWEGO.

TO BAZOWE skorygowanie błędów i wskazanie kierunku dalszych szkoleń.

Modelka: z gołą płytką paznokcia; w czasie tego kursu wykonujemy stylizację na jednej ręce.

* Szkolenie rozpoczyna się o godzinie 10:00. Proszę o przybycie Kursantek około godziny 9:45 w celu dopełnienia formalności do Recepcji CIC.

** Proszę, aby Modelki przybyły do Recepcji CIC parę minut przed godziną 11:00.

Recepcja CIC znajduje się na I piętrze budynku (ruchomymi schodami do góry), obok Bistro.

Miejsce szkolenia:

Akademia Warszawa
CIC Warsaw
u. Chmielna 73
00-801 Warszawa

Te książki nie są wydawnictwami albumowymi. Nie znajdziesz w nich zajmujących całe strony, pięknie wystylizowanych, artystycznych zdjęć paznokci. Takich fotografii są w internecie miliony. Autorka miała ambicję stworzenia kompendium wiedzy, które będzie przede wszystkim wysoce użyteczne. Dlatego w dwóch pierwszych tomach można znaleźć ponad 500 zdjęć „z życia wziętych” i kilkadziesiąt grafik pełniących funkcje edukacyjne. Nie bez znaczenia pozostaje lekkie, bardzo charakterystyczne pióro autorki, która w fascynujący sposób przedstawia meandry funkcjonowania w świecie stylizacji paznokci.

Zapisz się na stylizację Zamknij

  Zapisz się Zamknij

   Wysłanie formularza nie jest równoznaczne z rezerwacją szkolenia. Prosimy nie wpłacać zaliczki i poczekać na kontakt z naszej strony.

   Zapisz się Zamknij

    Wysłanie formularza nie jest równoznaczne z rezerwacją szkolenia. Prosimy nie wpłacać zaliczki i poczekać na kontakt z naszej strony.

    Zapytaj o szkolenie Zamknij