Roadshow 2018


Kochani, poniżej długo wyczekiwany plan moich poczynań na najbliższe miesiące!
Jak widać, pooperacyjnie ograniczyłam póki co dalekie wyprawy na rzecz patriotycznych wypadów! I super, podoba mi się taki plan. Polska jest piękna!!

I teraz kilka słów wyjaśnienia.
W rozpisce widzimy warsztaty grupowe, targi, konferencje itp.
Poza tym codziennie od poniedziałku do piątku prowadzę kursy w grupkach 2-4 osobowych w Nailash Academy! By się na nie zapisać, dzwońcie proszę: 883 960 682

A zatem, co my tu mamy:

1. Obecnie w Nailash Academy trwa generalny remont, a 28.02 będzie miało miejsce jego zwieńczenie: ponowne otwarcie przy lampce szampana lub genialnej kawie. Planuję dla Was super warsztaty Nail Art, poczęstunek, liczne konkursy i promocje. Start o godzinie 16:00 – zakończenie do ostatniego tipsa! Koszt to jedyne 190zł netto! UWAGA: na to spotkanie zapraszam tylko moich dotychczasowych kursantów. Ilość miejsc ograniczona, do zobaczenia!

2. Zjazd Instruktorski będzie spotkaniem obecnych Instruktorek Nail Artists: będziemy ćwiczyć nowość w ofercie NA – Polygel

3. Dwa kolejne weekendy spędzę na targach: w Warszawie (zapraszam na mój wykład poświęcony pracy frezarką) oraz Dusseldorfie. Więcej na temat tych imprez powiem Wam niebawem.

4. Weekend 17-18.03 to warsztaty w Katowicach. Wpadajcie, poćwiczymy technikę (na 17go nie ma już miejsc…)

5. To wydarzenie nazwałam „starciem tytanów”. Na „antenie” Quloo pokłócimy się nieco z Dorotą Łukaszewicz. To będzie istna walka w kisielu. Poruszymy najbardziej sporne kwestie które trapią naszą branżę.

6. Tutaj kolejne warsztaty z tempa pracy – z tego co wiem, zostały 3 wolne miejsca

7. Weekendowy przerywnik w postaci kolejnych targów – tym razem w Poznaniu.

8. Na początku kwietnia zapraszam na fantastyczne warsztaty poświecone rekonstrukcji paznokci obgryzionych. 12 sposobów podcinania form, idealne przygotowanie paznokcia frezarką, dogłębna analiza konstrukcji.. dowiecie się dużo nowości!

9. W niedzielę poprowadzę wykład na konferencji zorganizowanej przez Ksenię Błażycę – skupimy się na demonstracji walorów pracy systemem akrylowym!

10. Później czekają mnie 4 upojne dni na północy Polski! Chcecie wziąć udział w kilkudniowym szkoleniu? Piszcie! Mają być refundowane! Organizatorka jest przerażona, bo „nigdy nie gościli u siebie takiej gwiazdy” i boi się czy dziewczyny się nie wystraszą. Kochane!! Nie wystraszajcie się! Nie ma strachu!

11. Następnie planuję warsztaty w Wiedniu – szczegóły wkrótce.

12. Z południa znów w kierunku północnym: halo, halo, Skierniewice! Jesteście tu?

13. Nie ma roadshowa bez imprezy w Poznaniu . Po raz kolejny zapraszam do Dolce Vita Studio – tym razem skupimy się na Deep Gel Manicure i koncepcie „Zakochaj się w akrylu”.

14. Weekend majowy planuję spędzić na warsztatach w Dubaju. Trwa dogrywanie szczegółów. W tym rejonie świata jeszcze nie pracowałam i nie wiem jak mentalnie sobie z tym poradzę. Zobaczymy co z tego będzie.

15. Po powrocie klasyka – warsztaty w stolicy! Napewno przyciśniemy Wam „tempo pracy”.

16. I ważna informacja dla wielu z Was. W ostatnich miesiącach dostałam mnóstwo zapytań o kurs instruktorski, dlatego jeszcze raz ogłaszam nabór na stanowisko Instruktora Nail Artists. Kryteria przejścia przez sito weryfikacji: odpowiednie miejsce zamieszkania (tam gdzie jeszcze nikogo nie mam), interesujące portfolio, zachęcające CV, chęć do pracy, umiejętność kreatywnego myślenia, samodzielność, zrozumienie faktu że FV należy opłacać w terminie.

17. Kolejne weekendy to wizyty w Gdańsku i Wrocławiu – na Wasze wyraźne życzenie, mam bowiem kilkadziesiąt próśb o organizację warsztatów w tym rejonie

18. TUTAJ HIT. WIĘCEJ NIE POWIEM. SZCZEGÓŁY NIEBAWEM.

19. Te dwa dni to również coś extra: rozpoczęcie kursu instruktorskiego z zakresu stylizacji rzęs! Zaproszona przeze mnie GWIAZDA już czeka by spotkać się z przyszłymi szkoleniowcami i przycisnąć ich w walce o idealną kępkę. Wymagania jakie mamy w stosunku do kandydatów na stanowisko Instruktora? Jak wyżej  Interesujące portfolio, zachęcające CV, chęć do pracy, umiejętność kreatywnego myślenia, samodzielność, zrozumienie faktu że FV należy opłacać w terminie.

20. I na końcu mamy zaznaczone dwa „amerykańskie” wyjazdy – również trwają rozmowy na temat organizacji szkoleń za oceanem.

UFFFF. TO WEDLE HARMONOGRAMU.

A poza tym mam już w rękach pierwszy, cieplutki egzemplarz mojego nowego workbooka.
Będzie dostępny w ciągu kilkunastu dni więc jeśli nie macie pomysłu na to jaki prezent zażyczyć sobie na WALENTYNKI – to mam super propozycję.

I druga premiera, która będzie miała miejsce późną wiosną TO COŚ, czego nie ma jeszcze nigdzie na świecie. Lubię takie pomysły, cenię takie rozwiązania. Zupełnie nie czując potrzeby ich patentowania. Niebawem więcej szczegółów.

To co?
Gdzie się widzimy?
BUZIAKI!!!!

Podziel się