Nowy cennik obowiązuje od 04.01.2022. O cenie usługi decyduje data zapisu, a nie data zaplanowanej wizyty.  Podane ceny są cenami brutto, zawierają podatek VAT PL 23%

 

Nazwa Cena brutto Cena CIC
Manicure damski (z odżywką)

Zabieg polecamy osobom, które są fanami "Natural look". Procedura bezpiecznego i estetycznego usunięcia skórek oraz opiłowania kształtu paznokci zdecydowanie pozwoli uzyskać taki efekt. Nałożenie odżywki zapewni delikatne usztywnienie i ochronę płytki paznokciowej przed czynnikami zewnętrznymi. 

90 zł 80 zł Zapisz się
Manicure męski

Zabieg polecamy osobom, które są fanami "Natural look". Procedura bezpiecznego i estetycznego usunięcia skórek oraz opiłowania kształtu paznokci zdecydowanie pozwoli uzyskać taki efekt.

80 zł 70 zł Zapisz się
Manicure hybrydowy

Wariant przeznaczony dla osób, które chcą skorzystać z usługi manicure hybrydowego, ale obecnie na swoich paznokciach noszą stylizację wykonaną w innym gabinecie.

150 zł 130 zł Zapisz się
Stylizacja żelowa - utwardzanie naturalnej płytki 

Polecamy tą opcję klientom, których paznokcie są długie, smukłe, dobrze uformowane, ale jednocześnie kruche, słabe i łamliwe. Utwardzanie metodą żelową pozwala odpowiednio utwardzić, nadbudować i wzmocnić naturalną płytkę paznokcia. Zabieg ten jest zdecydowanie mocniejszy niż analogiczna opcja stylizacji lakierami hybrydowymi. 

170 zł 150 zł Zapisz się
Stylizacja żelowa - uzupełnienie

Zabieg uzupełnienia uprzednio wykonanej stylizacji. Wykonujemy go maksymalnie do 3 tygodni od poprzedniego modelowania

170 zł 150 zł Zapisz się
Stylizacja żelowa - odnowa

Wariant zabiegu przeznaczony dla osób, które wykonywały poprzednią stylizację ponad 3 tygodnie temu. Dotyczy również sytuacji w których manicure posiada ubytki lub stylizacja była wykonywana w innym gabinecie.

180 zł 160 zł Zapisz się
Stylizacja żelowa - przedłużenie

Zabieg polecamy osobom, które chcą znacznie przedłużyć kształt swoich paznokci lub ich naturalna płytka nie pozwala uzyskać upragnionego kształtu.

190 zł 170 zł Zapisz się
French

Dodatkowy wariant modelowania dla każdego z powyższych zabiegów.

30 zł 20 zł Zapisz się
Zdobienia

Dodatkowy wariant zabiegu wyceniany jest indywidualnie przez stylistkę.

od 5,00 do 50,00 zł od 5,00 do 50,00 zł Zapisz się
Naprawa jednego paznokcia 

30 zł 20 zł Zapisz się
Usunięcie masy

Usunięcie masy z płytki paznokcia.

60 zł 50 zł Zapisz się

Te książki nie są wydawnictwami albumowymi. Nie znajdziesz w nich zajmujących całe strony, pięknie wystylizowanych, artystycznych zdjęć paznokci. Takich fotografii są w internecie miliony. Autorka miała ambicję stworzenia kompendium wiedzy, które będzie przede wszystkim wysoce użyteczne. Dlatego w dwóch pierwszych tomach można znaleźć ponad 500 zdjęć „z życia wziętych” i kilkadziesiąt grafik pełniących funkcje edukacyjne. Nie bez znaczenia pozostaje lekkie, bardzo charakterystyczne pióro autorki, która w fascynujący sposób przedstawia meandry funkcjonowania w świecie stylizacji paznokci.

Zapisz się na stylizację Zamknij

  Zapisz się Zamknij

   Wysłanie formularza nie jest równoznaczne z rezerwacją szkolenia. Prosimy nie wpłacać zaliczki i poczekać na kontakt z naszej strony.

   Zapisz się Zamknij

    Wysłanie formularza nie jest równoznaczne z rezerwacją szkolenia. Prosimy nie wpłacać zaliczki i poczekać na kontakt z naszej strony.

    Zapytaj o szkolenie Zamknij