Ombre i ornamenty


Czas trwania 6 godzin
Koszt 500 zł netto
Ombre i ornamenty

Na punkcie tego zdobienia oszalała nie tylko cała Polska.. ale i pół paznokciowego świata. Idealne ombre i cieniowanie (bo to nie to samo!) to jednak trudne zagadnienie… warto więc poznać tricki, które sprawią, że kolory lakierów hybrydowych będą idealnie przechodzić jeden w drugi. Zrobisz to za pomocą grzebyczka i własnych umiejętności. A gdy już opanujesz podkład.. przejdziemy do malowania zgrabnych i spójnych ornamentów. Dowiesz się jak je planować i w jaki sposób prowadzić rękę by wychodziły idealnie.
Szkolenie obejmuje następujące elementy:

  • omówienie niezbędnych pędzli i akcesoriów
  • wstępne tworzenie szkicu
  • demonstrację wzorów „krok po kroku”
  • naukę technik charakterystycznych dla danej metody pracy
  • wprowadzenie do teorii barw
  • omówienie sposobów zabezpieczenia wzorów

Kursanci muszą dysponować pędzlami odpowiednimi do danej techniki pracy.

Ta książka nie jest wydawnictwem albumowym. Nie znajdziesz w niej zajmujących całe strony, pięknie wystylizowanych, artystycznych zdjęć paznokci. Takich fotografii są w internecie miliony. Autorka miała ambicję stworzenia kompendium wiedzy, które będzie przede wszystkim wysoce użyteczne. Dlatego można w nim znaleźć 24 oryginalne grafiki i aż 285 zdjęć „z życia wziętych”, które pełnią głównie funkcje edukacyjne.

Zapisz się na stylizację Zamknij

Zapisz się Zamknij

Wysłanie formularza nie jest równoznaczne z rezerwacją szkolenia. Prosimy nie wpłacać zaliczki i poczekać na kontakt z naszej strony.

Zapisz się Zamknij

Wysłanie formularza nie jest równoznaczne z rezerwacją szkolenia. Prosimy nie wpłacać zaliczki i poczekać na kontakt z naszej strony.

Zapytaj o szkolenie Zamknij