Szkolenie wyjazdowe w Gruzji z Goforworld – 3.10.2019


Koszt 6000 zł
Szkolenie wyjazdowe w Gruzji z Goforworld – 3.10.2019
Big Brother może się schować.
Na szkoleniu w Gruzji przeżyłam lekką jazdę bez trzymanki, czyli gruntowną burzę mózgów, połączoną z intensywnym networkingiem. A wszystko przed obiektywami telefonów.
A mówiąc wprost: Lui (doświadczona stylistka z Irlandii), Julia (Rosjanka planująca podbój paznokciowej Polski), Eliza (mama z potencjałem na fantastyczną manikiurzystkę) i Patryk (stylista o apetycie na konkretną karierę) zapewnili mi moc atrakcji.  😁 Ale szalenie pozytywnych! Kochani, życzę Wam samych sukcesów i spełnienia wszystkich biznesowych celów, marzeń i ambicji.
☘️
I przy okazji.. Ogromne podziękowania dla Goforworld. za perfekcyjną organizację wyprawy. Niemniejsze podziękowania dla Jarka Kuźniara za szkolenie naszych uczestników z zakresu social mediów.
Gigantyczne ucałowania dla Marcina i Tatii, którzy gościli nas przez kilka dni w swojej winnicy.. I tutaj kurtyna. O winie, czaczy, długich nocach, koedukacyjnym pokoju i innych wątkach pobocznych nie będziemy opowiadać.
Grunt, że odbyliśmy pięć szkoleń, pozwiedzaliśmy, oderwaliśmy się od codziennej rutyny, zrobiliśmy nieco fotek, odpoczęliśmy (no, odrobinę mnie poniosło)…
Czyli plan wykonany w 100%. 🥳

Ta książka nie jest wydawnictwem albumowym. Nie znajdziesz w niej zajmujących całe strony, pięknie wystylizowanych, artystycznych zdjęć paznokci. Takich fotografii są w internecie miliony. Autorka miała ambicję stworzenia kompendium wiedzy, które będzie przede wszystkim wysoce użyteczne. Dlatego można w nim znaleźć 24 oryginalne grafiki i aż 285 zdjęć „z życia wziętych”, które pełnią głównie funkcje edukacyjne.

Zapisz się na stylizację Zamknij
Zapisz się Zamknij

Wysłanie formularza nie jest równoznaczne z rezerwacją szkolenia. Prosimy nie wpłacać zaliczki i poczekać na kontakt z naszej strony.

Zapytaj o szkolenie Zamknij
menu facebook instagram youtube trainings-clock trainings-card trainings-calendar