Warsztaty w Trójmieście (Doszkolenie szablony i budowa, Tempo pracy, Micropaiting, Deep Gel Manicure vs. manicure kombinowany)


Koszt 1640 zł netto
Najbliższy termin 26 czerwca 2020
Warsztaty w Trójmieście (Doszkolenie szablony i budowa, Tempo pracy, Micropaiting, Deep Gel Manicure vs. manicure kombinowany)

Plan warsztatów przedstawia się następująco:

26 – 27.06.2020r.
Doszkolenie Metoda żelowa i Tempo Pracy
Cena: 890 zł netto

27.06. 2020r.
(po południu) – Micropaiting Kwiaty (4h)
Cena: 300 zł netto

28.06. 2020r.
Deep Gel Manicure vs. Manicure kombinowany
Cena: 450 zł netto

Koszt całych warsztatów: 1640 zł netto
! UWAGA ! Dla osób decydujących się na cały pakiet Leksykon z dedykacją GRATIS.

Zadatek:  640 zł (płatny w ciągu trzech dni od daty rezerwacji miejsca na warsztatach), reszta kwoty płatna najpóźniej do dnia 10.06.2020r.

*Kursanci muszą posiadać niezbędny sprzęt i narzędzia: lampa oświetleniowa, lampa uv, frezarka i frezy, pilniki, bloki polerskie, waciki, cleaner, primer, top, oliwka, baza, żel budujący, kilka kolorów hybryd, pędzelki, szablony, nożyczki do szablonów, cążki, szczoteczki, środki do dezynfekcji, kopytko.

*Dokładne miejsce szkolenia podamy najpóźniej 2 tygodnie przed wydarzeniem.

*Organizator zastrzega sobie możliwość odwołania warsztatów w przypadku, gdy nie zbierze minimalna grupa osób niezbędna do przeprowadzenia szkolenia.

Zgłoś się na szkolenie


Ta książka nie jest wydawnictwem albumowym. Nie znajdziesz w niej zajmujących całe strony, pięknie wystylizowanych, artystycznych zdjęć paznokci. Takich fotografii są w internecie miliony. Autorka miała ambicję stworzenia kompendium wiedzy, które będzie przede wszystkim wysoce użyteczne. Dlatego można w nim znaleźć 24 oryginalne grafiki i aż 285 zdjęć „z życia wziętych”, które pełnią głównie funkcje edukacyjne.

Zapisz się na stylizację Zamknij
Zapisz się Zamknij

Wysłanie formularza nie jest równoznaczne z rezerwacją szkolenia. Prosimy nie wpłacać zaliczki i poczekać na kontakt z naszej strony.

Zapytaj o szkolenie Zamknij