WARSZTATY z pracy z frezarką


Czas trwania 6-7h
Koszt 790 zł / 850 zł*
WARSZTATY z pracy z frezarką

Na nic zdadzą się zapał, pasja i dobre chęci, jeśli w kluczowych momentach modelowania styliście paznokci braknie kompetencji twardych. Do takich – absolutnie kluczowych – umiejętności możemy bez wątpienia zaliczyć znajomość obsługi frezarki.

Pióro frezarki powinno być przedłużeniem ręki stylisty. Nie ma w tym zbyt wiele przesady.
W obecnej fazie rozwoju rynku usług kosmetycznych niemożliwym jest wykonywanie zabiegów na wysokim poziomie bez pełnego zaufania dla wirtuozerii swojej ręki.

Dlatego od ponad dekady jestem wielką fanką pracy przy użyciu urządzenia rotacyjnego. W tym czasie stworzyłam własny system manewrowania frezami i wybrałam ulubione narzędzia, które bardzo różnią się od tych, które można podglądnąć „w internecie”. I u innych instruktorów. Co więcej, jestem przekonana, że metody pracy, które opracowałam, są szybsze, mniej inwazyjne, bezpieczniejsze i dają lepsze rezultaty. Przekonajcie się sami.

Program szkolenia:

 • rozbudowana część teoretyczna dotycząca kluczowych aspektów pracy urządzeniem rotacyjnym (rozróżnianie frezów, dobór frezów do rodzaju skóry i budowy paznokcia, podstawy anatomii aparatu paznokciowego, wybór odpowiedniej ilości obrotów).
 • ćwiczenia praktyczne rozwijające wyobraźnię przestrzenną, koordynację i głębokie. patrzenie na bryłę paznokcia.
 • pogłębiona analiza schematów manewrowania frezami.
 • praktyczne ćwiczenia mające na celu budowę odpowiednich wzorców ruchowych.
 • nauka bazowego usuwania nabłonka, głębszego usuwania nabłonka, matowienia płytki paznokcia, wygładzania fałdów lateralnych, polerowania na oliwce, opracowywania zbudowanego paznokcia, skracania odrostu, usuwania masy przy uzupełnieniu, pogłębiania krzywej c, usuwania spodniej części odrastającego paznokcia.

W czasie warsztatów kursanci ćwiczą na sobie wzajemnie – to idealna metoda na wyczucie odpowiedniego sposobu pracy.

Istotą szkolenia jest zrozumienie zasad rządzących pracą urządzeniem rotacyjnym, wyćwiczenie odpowiednich ruchów dłoni oraz opanowanie kolejności użytkowania poszczególnych frezów. W czasie tego szkolenia nie budujemy pełnych paznokci – pracujemy nad znakomitym opanowaniem i zrozumieniem niuansów pracy frezarką.

UWAGA! Na szkolenie kursantki proszone są o przyjście z odrostem na paznokciach.
Aby wziąć udział w warsztatach Nie jest potrzebne ŻADNE wcześniejsze szkolenie.

Instruktor: Paulina Pastuszak
*cena: 850 zł brutto / 1 os.
Instruktor: Beata Wieczorek
*cena: 790 zł brutto / 1 os.

ilość miejsc: 4 osoby
czas trwania: 6- 7 h

* Kursantki: w dniu szkolenia, proszę aby przybyły do Recepcji CIC parę minut przed godziną 10:00.

Recepcja CIC znajduje się na I piętrze budynku CIC (ruchomymi schodami do góry, obok Bistro).

Akademia Pauliny Pastuszak oddział Warszawa mieści się w Cambridge Innovation Centre.

W budynku istnieje możliwość zarezerwowania noclegu w NYX Hotel Warsaw.

Na hasło PAULINA PASTUSZAK można uzyskać rabat na nocleg w wysokości 15% od ceny dnia.

Dział Rezerwacji: reservation.warsaw@leonardo-hotels.com/ tel: 22 346-28-00 w godzinach 9:00-17:00

Z uwagi na ograniczenia magazynowe w Akademii w Warszawie nie prowadzimy sprzedaży stacjonarnej. Oczywiście Kursanci mogą skorzystać z rabatu szkoleniowego -10%, dla Państwa wygody zamówienia w trakcie szkolenia składane są przez specjalny formularz, który otrzymują Państwo  podczas szkolenia od zespołu warszawskiej Akademii.

W trakcie szkolenia możliwy jest jedynie zakup Leksykonów, workbook’ów, organizerów „Dobry plan” oraz wybranych pędzli.

Te książki nie są wydawnictwami albumowymi. Nie znajdziesz w nich zajmujących całe strony, pięknie wystylizowanych, artystycznych zdjęć paznokci. Takich fotografii są w internecie miliony. Autorka miała ambicję stworzenia kompendium wiedzy, które będzie przede wszystkim wysoce użyteczne. Dlatego w dwóch pierwszych tomach można znaleźć ponad 500 zdjęć „z życia wziętych” i kilkadziesiąt grafik pełniących funkcje edukacyjne. Nie bez znaczenia pozostaje lekkie, bardzo charakterystyczne pióro autorki, która w fascynujący sposób przedstawia meandry funkcjonowania w świecie stylizacji paznokci.

Zapisz się na stylizację Zamknij

  Zapisz się Zamknij

   Wysłanie formularza nie jest równoznaczne z rezerwacją szkolenia. Prosimy nie wpłacać zaliczki i poczekać na kontakt z naszej strony.

   Zapisz się Zamknij

    Wysłanie formularza nie jest równoznaczne z rezerwacją szkolenia. Prosimy nie wpłacać zaliczki i poczekać na kontakt z naszej strony.

    Zapytaj o szkolenie Zamknij