Urodzinowy pokaz SEMILAC


Kochani, mam nadzieję, że niedługo zobaczymy się w Warszawie bo urodzinowy pokaz Semilac to święto dla prawdziwych fanów sztuki Nail Art!
Już 17 czerwca w Hotelu Marriott zaprezentujemy Wam najnowsze trendy i ogrom inspiracji!

Jakie atrakcje na Was czekają?

Najnowsze trendy krok po kroku
Jeszcze ciepła (a wręcz gorąca!) kolekcja nowych    lakierów hybrydowych
Semilac Extend Base dla każdej uczestniczki
Ekstra set gadżetów
Certyfikat potwierdzający uczestnictwo
Atrakcyjne nagrody do wygrania w konkursach.

Podczas tego wydarzenia świętować będziemy 5 urodziny marki Semilac! Nie zabraknie barwnych niespodzianek – uczestnicy pokazu będą mogli wziąć udział w specjalnych konkursach, wybrać się w kulinarną wyprawę po 5 kontynentach, na których dostępne są produkty z naszego portfolio oraz skosztować urodzinowych słodkości!

Warszawski pokaz Semilac uświetni swoją obecnością ambasadorka marki – Agnieszka Woźniak-Starak, która premierowo zaprezentuje swoją gwiazdorską kolekcję lakierów hybrydowych Semilac, stworzoną wspólnie z Margaret!

Nie byłabym sobą gdybym pominęła swój malutki wkład w to wydarzenie!
Uchylę rąbka tajemnicy i wspomnę, że przygotowuję dla Was bardzo urozmaicone prezentacje:

TRENDY LETNIE – jeszcze nie zdradzę jakie.. ale będą olśniewające!
Zdobienia inspirowane podróżami i obecnością marki na 5 KONTYNENTACH: to fantastyczny zbieg okoliczności, bo ja ostatnio także wpisałam sobie do szkoleniowego portfolio piąty kontynent . I zrobię co w mojej mocy by rozkochać Was w moim ulubionym regionie, którym jest…
Nie samym Nail Artem żyje człowiek, dlatego skupimy się także na technicznych aspektach procesu polimeryzacji.. przy okazji demonstrując nowe cudeńka: Gel Only One!

A zatem.. NOWOŚCI PRODUKTOWE, ważne tematy; intrygujące techniki, ciekawe osobowości, fantastyczni Instruktorzy z wszystkich Akademii Semilac – to wszystko już niebawem na absolutnie wyjątkowym pokazie Semilac!

Do zobaczenia!

Podziel się