Paulina Pastuszak

Jeśli zależy Ci na szkoleniu profesjonalnym, innowacyjnym, treściwym i doskonale poprowadzonym.. to trudno będzie Ci znaleźć lepszego instruktora.
Wybacz brak skromności.
Ja po prostu wiem, że w czasie kursów daję z siebie 110% energii i zaangażowania.
Bo za punkt honoru stawiam sobie podniesienie Twoich kwalifikacji.

Jestem jedną z nielicznych światowych edukatorek prowadzących kursy na całym globie. Pracowałam od Meksyku, USA, Peru, przez Capo Verde i znaczną część Europy (Czechy, Austrię, Norwegię, Danię, Niemcy, UK, Antarktydę, Irlandię, Słowację, Włochy, Hiszpanię), Malediwy, Indie, Sri Lankę, Mongolię, Mauritius, Wietnam aż po Tajlandię.

Wyszkoliłam już wiele tysięcy kursantów, a moją walkę o wysoki poziom świadczonych usług mogłaś oglądać na antenie TVN Style – w programie Kosmetyczne Rewolucje. Dla zwiększenia świadomości branży, wydałam niedawno pierwszy na świecie Leksykon Stylizacji Paznokci „Wyssane z palca”. Książka spotkała się z obłędnie pozytywnym odbiorem, co utwierdziło mnie w przekonaniu, że kursanci łakną wiedzy. Chcą się szkolić i zdobywać nowe kompetencje. Bajka! To dla mnie cudowna wiadomość!

Dlatego w czasie kursów nie ma dla mnie pytań bez odpowiedzi. Odpowiedzi wyczerpujących, logicznych, popartych dużą wiedzą i doświadczeniem. Jeśli zadasz pytanie, na które nie będę potrafiła odpowiedzieć – możesz być pewna, że poruszę niebo i ziemię, by wyjaśnić frapujące Cię wątpliwości.

Ale takie przechwałki widujesz w internecie non stop.. Dlatego warto w trzech słowach opowiedzieć, czemu akurat w mojej akademii warto odbyć kurs. Pokrótce wspomnę, że jestem:

 • zwyciężczynią Pucharu Świata WorldCup Nail Art w Monachium i siedmiokrotną finalistką Mistrzostw Polski,
 • niemal trzydziestokrotną jurorką polskich i zagranicznych mistrzostw stylizacji paznokci (zaproszenia z Polski, Sri Lanki i Malezji),
 • ponad czterdziestokrotną prelegentką największych edukacyjnych kongresów kosmetycznych (zaproszenia z Polski, Indii i Niemiec),
 • uczestniczką niemal stu szkoleń z takimi gwiazdami jak Svetlana Baklanova, Vincenzo Russello, Lilija Michalikova, siostry Ujvari, Lilija Sereditskaya, Eva Darabozs, Marianna Sandor i Leon Cabriales, Valentina Denisenko, Voloshina Nail Art, Kostka Bojana,
 • dyrektorem programowym Kongresu City of Nail w Katowicach,
 • od maja 2018 dyrektorem ds. merytorycznych Akademii Semilac,
 • autorką ponad 250 artykułów w prasie branżowej na całym świecie (Polska, USA, Rosja, Irlandia, Francja, UK, Włochy),
 • autorką technik Tempo pracy, Deep Gel Manicure, MetaLOVE, CoverEXPRESS, One Stroke 3D,
 • autorką zestawów ćwiczeniowych do One Stroke i zdobień klasycznych,
 • autorką ponad 20 innowacyjnych programów szkoleniowych nail art & nail design,
 • autorką publikacji branżowej w podręczniku akademickim,
 • ekspertką zabierająca głos w na antenie TVP, Radia Katowice i Polskiego Radia,
 • kreatorką nieszablonowych rozwiązań (od fartuchów w zarękawkami po innowacyjne biurka i pilniki dla stylistów paznokci),
 • konsultantką Ministerstwa Rozwoju w sprawie włączenia kwalifikacji “stylizowanie paznokci” do Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji,
 • specjalistką znaną z ciętego języka i uwielbienia do merytorycznych dyskusji na „trudne tematy”.

 

Prywatnie jestem miłośniczką podróży, dobrej książki, gry w tenisa i psów rasy bokser.
I zdradzę Ci sekret. Telewizja kłamie. Idąc na kurs nie musisz się niczego obawiać. Będzie fajnie. 🙂

Ta książka nie jest wydawnictwem albumowym. Nie znajdziesz w niej zajmujących całe strony, pięknie wystylizowanych, artystycznych zdjęć paznokci. Takich fotografii są w internecie miliony. Autorka miała ambicję stworzenia kompendium wiedzy, które będzie przede wszystkim wysoce użyteczne. Dlatego można w nim znaleźć 24 oryginalne grafiki i aż 285 zdjęć „z życia wziętych”, które pełnią głównie funkcje edukacyjne.

Zapisz się na stylizację Zamknij

Zapisz się Zamknij

Wysłanie formularza nie jest równoznaczne z rezerwacją szkolenia. Prosimy nie wpłacać zaliczki i poczekać na kontakt z naszej strony.

Zapisz się Zamknij

Wysłanie formularza nie jest równoznaczne z rezerwacją szkolenia. Prosimy nie wpłacać zaliczki i poczekać na kontakt z naszej strony.

Zapytaj o szkolenie Zamknij