Sklep

Moje stylizacje

Ta galeria pokazuje moje własne prace, które pozbierałam z otchłani internetowych grup, portali i mediów społecznościowych. Oczywiście nie zobaczycie tu kompozycji sprzed dziesięciu lat, bo jak każdy profesjonalista staram się iść z duchem czasu i szlifować warsztat… ale z pewnością możecie zauważyć zmieniające się trendy. I to jest w naszej branży fantastyczne!

Nie ma nudy, nie ma zastoju, nie ma stagnacji! Cały czas tworzymy, zmieniamy, kreujemy.. Często nie dla klientek. A po prostu dla własnej przyjemności. Nawet jeżeli – tak jak ja – od niemal dekady nie świadczycie już komercyjnych usług modelowania paznokci.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich powyższych danych osobowych w celach marketingowych przez firmę „PAULINA PASTUSZAK-GŁODZIK” z siedzibą pod adresem: ul. Armii Krajowej 126, 40-672 Katowice, NIP: 6772229289, w tym na przesyłanie informacji w postaci newslettera drogą elektroniczną na mój adres e-mail, zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę wycofać zgodę.