Sklep

Szkolenia
stacjonarne

W naszym terminarzu nie ma szkolenia, które Ciebie interesuje?
Skontaktuj się z nami!

+48 883 960 682
szkolenia@paulinapastuszak.pl

Manicure hybrydowy BASIC (2 dni)

Nie lubisz półśrodków, a zmierzając do obranego celu chcesz być w 100% pewna swoich umiejętności?
Wybierz rozszerzony kurs manicure hybrydowego!

Koszt 1150 zł

Najbliższy termin 12 marca 2024

NOWY PROGRAM: Manicure hybrydowy PRO (1 dzień)

HIT ostatnich lat. Grzechem byłoby nie umieć wykonać go poprawnie.. a zabieg ten wcale nie jest tak banalnie łatwy, jak się wydaje!

Koszt 990 zł

Najbliższy termin 24 listopada 2023

Szkolenie jednodniowe z zakresu pracy frezarką

Frezarka jest dla stylisty tym, czym samochód dla taksówkarza. To podstawowe narzędzie pracy!  Musi być przedłużeniem Twojej ręki! Powinnaś zdobyć nad nią 100% kontroli!

Koszt 990 zł

Najbliższy termin 25 lipca 2023

Szkolenie podstawowe (metoda do wyboru: żelowa, akrylowa lub akryżelowa) – 3 dni

Chodzi Ci po głowie otwarcie własnego biznesu paznokciowego? A może malowanie paznokci od zawsze było Twoim hobby i chcesz pójść o krok dalej? Potrzebujesz doskonałego fundamentu jakim jest profesjonalne szkolenie!

Koszt 1980 zł

Najbliższy termin 15 lipca 2024

Doszkolenie z podkładania form i idealnej budowy

Za Tobą już kilka szkoleń ale paznokcie nadal nie wyglądają tak jak powinny? A może kruszą się lub łamią? Przyczyna prawdopodobnie tkwi w nieprawidłowo podłożonej formie!

Koszt 990 zł

Najbliższy termin 23 listopada 2023

Doszkolenie techniczne ogólne – perfekcyjne podkładanie form

Szkolenie podstawowe odbyłaś bardzo dawno temu? Paznokcie nadal nie wyglądają idealnie? Manicure pozostawia wiele do życzenia, każdy paznokieć przybiera inny kształt, a masa się podpowietrza? A może po dłuższej przerwie planujesz powrócić na profesjonalne tory stylizacji paznokci i nie wiesz od czego zacząć? To szkolenie jest właśnie dla Ciebie! W czasie tego kursu zapoznasz się z […]

Koszt 920 zł

Najbliższy termin 24 czerwca 2024

Szkolenie z metody żelowej 100% PRACTICE!

Szkolenie z metody żelowej 100% PRACTICE! Chcesz rozpocząć przygodę ze stylizacją paznokci metodą żelową? A może co nieco już umiesz, ale potrzebujesz usystematyzować wiedzę oraz udoskonalić technikę pracy? Mamy dla Ciebie genialną opcję! Połącz dwa standardowe systemy NAUKI i wykorzystaj model dydaktyczny rodem z XXI wieku! Na to nowatorskie szkolenie składają się 4 kursy online: […]

Koszt 990 zł

Najbliższy termin 19 grudnia 2023

3w1: trzy techniki przedłużania (szablony, tipsy, górne formy)

Twoje Klientki coraz częściej decydują się na przedłużone paznokcie? To świetna wiadomość… Pod warunkiem, że techniki przedłużania nie kryją przed Tobą tajemnic! A umówmy się, stylistka powinna mieć przedłużanie w małym palcu! I to najlepiej przy użyciu różnych produktów, gdyż każda z metod modelowania ma swoje wady i zalety! Dzięki temu szkoleniu poznasz lub dopracujesz […]

Koszt 1090 zł

Najbliższy termin 26 września 2023

Tempo pracy w manicure hybrydowym

Szybko nie znaczy niedbale. Prędko nie znaczy „byle jak”. Matowienie płytki w 10 sekund? Usuwanie frezarką starej hybrydy w 30 sekund? To bajecznie proste!

Koszt 990 zł

Najbliższy termin

Tempo pracy UZUPEŁNIENIE

Czas to pieniądz. Brutalne ale prawdziwe. Dlatego w czasie tego szkolenia pokażę Ci, jak w ciągu 50-60 minut wykonać pełen zabieg uzupełnienia lub odnowy paznokci żelowych (lub akryżelowych) – oczywiście z aplikacją koloru. Nie ma tutaj mowy o uszczerbku na jakości. Pracujemy szybko i sprawnie.. ale też dokładnie i precyzyjnie.

Koszt 1090 zł

Najbliższy termin 21 lutego 2024

Szkolenie z metody akrylowej – dla osób pracujących już żelem

Doskonale operujesz żelem, ale chcesz poszerzyć wachlarz usług? Znakomicie się składa – mamy dla Ciebie fantastyczną propozycję! To jednodniowe szkolenie z metody akrylowej przeznaczone jest dla czynnych stylistów paznokci, którzy płynnie podkładają szablony i potrafią nadawać finalny kształt przy użyciu pilnika lub frezarki. W czasie tego kursu nabędziesz podstawowe umiejętności, które pozwolą Ci zacząć praktykę […]

Koszt 1090 zł

Najbliższy termin 3 listopada 2023

Żel bez piłowania

Szkolenie dla zaawansowanych. Aplikacja żelu bez piłowania powierzchni? Czy to brzmi jak marzenie? Fantazja? Wymysł totalnego optymisty? Być może.. ale w rzeczywistości taki zabieg wcale nie jest trudny. Powiem więcej. JEST ŁATWY. Proszę jednak wziąć pod uwagę, że to nie jest szkolenie dla osób początkujących! Jeśli masz problemy z aplikacją masy, dopiero zaczynasz przygodę ze […]

Koszt 840 zł

Najbliższy termin

Bezinwazyjne usuwanie masy

Twoje paznokcie po ściągnięciu lakieru hybrydowego, żelu, akryżelu lub akrylu są w kiepskim stanie? Płytka stała się krucha, cienka, bolesna i wręcz przepiłowana?
Czas to zmienić!
Zapraszamy na szkolenie, w trakcie którego nauczysz się ściągać produkt bez uszczerbku na płytce paznokcia.

Koszt 410 zł

Najbliższy termin

Manicure klasyczny

Manicure klasyczny to podstawowy zabieg wykonywany w ramach modelowania paznokci.
Śmiało możemy powiedzieć, że po tym szkoleniu nie będziesz już mieć problemów z opracowaniem nawet najtrudniejszych skórek!

Koszt 980 zł

Najbliższy termin

Doszkolenie techniczne: kwadrat

Kwadrat spędza Ci sen z powiek, a klientki coraz częściej domagają się tej formy? Tymczasem w swoich pracach dostrzegasz przepiłowane linie boczne; każdy paznokieć przybiera inny kształt, a kwadrat zwęża się ku środkowi lub wygląda bułkowato?
A może chcesz rozwinąć skrzydła i opanować formę, która w dziedzinie stylizacji paznokci jest konkurencją koronną? To szkolenie jest właśnie dla Ciebie!

Koszt 1090 zł

Najbliższy termin 19 lipca 2023

Innowacyjne kształty w akrylożelu

Ileż można oferować klientkom oklepany migdał współczesny? Jak długo można forsować stary, dobry kwadrat? O nudnym owalu nawet nie wspomnę! W każdym salonie znajdą się klientki, które zapragną odrobiny awangardy i drapieżnego designu. A Twoją rolą jest ich potrzeby zaspokoić! Mam dla Ciebie wyjątkową propozycję szkolenia na którym poznasz 4 innowacyjne kształty i będziesz pracowała […]

Koszt 1090 zł

Najbliższy termin 15 maja 2023

Innowacyjne kształty – poziom 1

Migdał i prostokąt to dziś za mało by świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Powinnaś dysponować zdecydowanie większym arsenałem!

Koszt 1090 zł

Najbliższy termin

Innowacyjne kształty – poziom 2

Coś dla prawdziwych pasjonatów. Coś dla miłośników perfekcji technicznej. Coś dla ambitnych, chcących wyróżnić się z tłumu!

Koszt 1090 zł

Najbliższy termin

Warsztaty Sztylet + Nail Art

Świetne warsztaty dla Stylistów chcących doszlifować swój warsztat!
Sztylet XXL jest w Waszym zasięgu!
Jednak co ważne… ten trening pomoże Wam opanować także aspekty techniczne, które być może szwankują w Waszej salonowej pracy.

Koszt 550 zł

Najbliższy termin

Warsztaty Marylin & Monroe

Zapraszam na warsztaty, które w fajny i skuteczny sposób pokażą Ci jak „ugryźć” kształt potocznie nazywany Balleriną.. i jego brata bliźniaka!
Czyli Marylin i Monroe.

Koszt 580 zł

Najbliższy termin

Warsztaty Fantasy French

Fantasy French – nauczę Cię jak pięknie go wymodelować! Jeśli chcesz wyróżnić się na tle konkurencji… musisz wiedzieć, jak wykonać ten wzór! Fantazy french to idealna propozycja dla ambitnych stylistek – a co ważne: to zdobienie nie jest wcale takie trudne! Po tych warsztatach przestaniesz obawiać się Frencha – a wręcz przeciwnie! Z dumą będziesz […]

Koszt 590 zł

Najbliższy termin

Warsztaty French 3D!

French 3D! Przepiękne zdobienie, które wygląda na szalenie skomplikowane… a tymczasem jest dość łatwe do wykonania! I co ważne – znakomicie sprawdzi się także w przypadku krótszych, salonowych paznokci… to wcale nie muszą być ekstremalnie długie formy! Chcesz wiedzieć jak szybko i sprawnie wykonać takie zdobienie? Zapraszam na jednodniowe warsztaty! W czasie tego spotkania nauczysz […]

Koszt 540 zł

Najbliższy termin

Doszkolenie jednodniowe – french konstrukcyjny i malowany

Najtrudniejsza technika zdobienia. Tak nazywamy frencha. Postrach początkujących, perła w koronie zaawansowanych! Naucz się modelować go perfekcyjnie! Szkolenie dla zaawansowanych.  Nabędziesz lub doszlifujesz następujące umiejętności: idealnej aplikacji kamuflażu perfekcyjnej aplikacji żelu białego i płynnego przecierania linii uśmiechu na dwa sposoby poprawnej konstrukcji paznokcia przedłużonego poprawnego manualnego piłowania kształtu w paznokciu przedłużonym idealnego planowania linii uśmiechu […]

Koszt 890 zł

Najbliższy termin

CoverEXPRESS – idealny konstrukcyjny french z piłowaniem linii uśmiechu

Mamy do wykonania MINIMUM opiłowywania gotowego paznokcia, MINIMUM walki z żelem budującym, uzyskujemy perfekcyjną linię uśmiechu bez trudów „przecierania”, ZERO wypiłowanej bieli po boczkach, GŁĘBOKI tunel, paznokieć TRWAŁY, a jednocześnie SMUKŁY. Koniec w grubymi, nalanymi beczkami! Idealny french nigdy nie był tak prosty!

Koszt 990 zł

Najbliższy termin

Idealny manicure frezarkowy (Deep Gel Manicure)

Stylizacja paznokci DGM jest jak SEX…
Za pierwszym razem jesteś zdenerwowany, ale generalnie wiesz, że to fantastyczna sprawa! Im więcej próbujesz, tym jesteś w tym lepszy. Im częściej kombinujesz z różnymi partnerami, tym więcej technik poznajesz i poszerzasz horyzonty. Mając już spore doświadczenie, możesz to robić szybciej i głębiej!

Koszt 990 zł

Najbliższy termin 16 maja 2023

Rekonstrukcja paznokci obgryzionych i uszkodzonych

Uwierzysz, że paznokcie obgryzione są moimi ulubionymi? Uwielbiam ich rekonstrukcję, bo wygląda na szalenie skomplikowaną, a w rzeczywistości jest bajecznie łatwa. A klientka… zachwycona!

Koszt 1090 zł

Najbliższy termin

Kurs sterylizacji metodą parową

Szkolenie „Technologia dezynfekcji i sterylizacji metodą parową” przygotowuje do samodzielnego wykonywania dezynfekcji i sterylizacji w warunkach higienicznych. Nauczysz  się projektować ciąg technologiczny, monitorować i kontrolować procesy, tworzyć i archiwizować dokumentację. PROGRAM RAMOWY: Wymagania sanitarne dla gabinetu sterylizacji i sterylizacji gabinetowej. Higiena gabinetu, 3 strefy pracy, punkty zakażeń, profilaktyka przeciwzakażeniowa. Zasady bezpieczeństwa i higieny pracy w […]

Koszt 650 zł

Najbliższy termin

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami, a z przyjemnością doradzimy i odpowiemy na wszystkie pytania!

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich powyższych danych osobowych w celach marketingowych przez firmę „PAULINA PASTUSZAK-GŁODZIK” z siedzibą pod adresem: ul. Armii Krajowej 126, 40-672 Katowice, NIP: 6772229289, w tym na przesyłanie informacji w postaci newslettera drogą elektroniczną na mój adres e-mail, zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę wycofać zgodę.