Sklep

Szkolenia info

Moje centrum szkoleniowe powstało z myślą o miłośnikach stylizacji paznokci. Wiem o paznokciach niemal wszystko oraz znam każdy aspekt funkcjonowania w branży beauty. I bardzo chętnie, wraz z pomocą zespołu, podzielę się z Tobą tą cenną wiedzą!

W Akademii prowadzę szkolenia dla osób o różnym stopniu zaawansowania i zakresie tematycznym. Od technicznych, przez Nail Art, aż po biznesowe. Fantasy french, innowacyjne kształty w akrylożelu, metoda akrylowa czy kultowe już doszkolenie z tempa pracy to tylko przykładowe kursy, na które miejsca rozchodzą się jak świeże bułeczki. Moje autorskie programy szkoleniowe oparte są na niemal dwudziestoletnim doświadczeniu.

Osobom początkującym oraz chcącym udoskonalić swoją technikę rekomenduję szkolenia podstawowe prowadzone przez Instruktorkę Beatę Wieczorek. Jej anielska cierpliwość i umiejętność przekazywania wiedzy sprawiają, że nawet najbardziej oporni kursanci wychodzą ze szkolenia spełnieni i wzbogaceni o nowe umiejętności. Dlatego, jeśli dopiero stawiasz pierwsze kroki w stylizacji paznokci to kursy takie jak manicure hybrydowy, stylizacja metodą żelową, a także wszelkie prowadzone przez Beatę doszkolenia o różnym stopniu zaawansowania będą strzałem w dziesiątkę.

Jeśli natomiast marzysz, aby na paznokciach wykonywać oryginalne zdobienia, które zwabią do Ciebie niemałe grono nowych klientek, to zapraszam na szkolenia z naszą drugą Instruktorką – Barbarą Lesner. Praca z pyłkami, folią transferową, czy stemplami wcale nie jest trudna, a efekt może być naprawdę zachwycający. Co więcej, od Basi dowiesz się także jak przepięknie sfotografować wykonaną już stylizację, tak aby mogła z powodzeniem zbierać polubienia na social mediach oraz być wizytówką Twojego salonu.

Oprócz najwyższej jakości szkoleń z zakresu modelowania i zdobienia paznokci zapewniam kursantom także możliwość zdobywania wiedzy na temat higieny i bezpieczeństwa pracy. Dzięki współpracy z Akademią Higieny w ofercie znajduje się także kurs sterylizacji metodą parową prowadzony przez Dorotę Kalinowską.

Wszelkie programy szkoleniowe wykorzystywane w mojej Akademii eliminują zbędne, kompletnie wydumane elementy treningu. W czasie kursów nacisk kładę na praktyczne zastosowanie najważniejszych dla stylizacji paznokci czynników – ale i na wyjaśnianie zachodzących w stylizacji procesów.

Co bardzo istotne, w trakcie szkoleń technicznych kursanci pracują przede wszystkim na modelach – tylko i wyłącznie ten sposób pracy gwarantuje pełne zapoznanie się ze specyfiką zabiegu. Praca tylko na własnej dłoni jest totalnie pozbawiona sensu!

Szukasz dogodnego terminu? Nie wiesz na jakie szkolenie się zdecydować? A może masz jakieś nurtujące pytania? Na posterunku czeka moja Manager ds. szkoleń – Paulina Burkot, która pomoże Ci w każdej sprawie
(883 960 682/ szkolenia@paulinapastuszak.pl).

 

Informacje szczegółowe:

 • Warunki odbywania szkoleń określone są w Regulaminie Szkoleń Stacjonarnych: link
 • Terminy szkoleń ustalane są telefonicznie lub mailowo (883 960 682/ szkolenia@paulinapastuszak.pl).
 • Osoby prowadzące szkolenia (instruktorzy) uiszczają opłatę za kurs w wysokości dwukrotności standardowej stawki.
 • Możliwe jest odbycie szkolenia indywidualnego – oferta ustalana jest indywidualnie z Managerem ds. szkoleń (883 960 682/ szkolenia@paulinapastuszak.pl).
 • Możliwe jest odbycie szkolenia z dofinansowaniem – więcej informacji: szkolenia@paulinapastuszak.pl
 • Kursy prowadzone są w grupach 5-6 osobowych, a warsztaty w grupach do 12 osób.
 • Szkolenia zaczynają się o godzinie 9:00. Proszę o przybycie na miejsce nieco wcześniej, aby dopełnić formalności.
 • Czas trwania kursu zależy od tematyki szkolenia i wielkości grupy: od 3 do 7.5 godzin zegarowych. Ta długość szkoleń została wypracowana na podstawie 15 lat praktyki szkoleniowej, w odniesieniu do osób o średnim poziomie zdolności manualnych i standardowym procesie przyswajania wiedzy.  Żadnej kursantki nie pozostawię oczywiście z
  – niedokończoną stylizacją/ćwiczeniem, ani tym bardziej nie wyproszę ze szkolenia ze względu na czas jej pracy. Proszę jednak pamiętać, że przedłużenie czasu szkolenia skutkuje koniecznością uiszczenia opłaty dodatkowej:
  – Przedłużenie powyżej 30 minut  – 50 PLN netto od osoby,
  – Przedłużenie powyżej 1h – 100 PLN netto od osoby.
 • Szkolenia prowadzone są przy stanowiskach wyposażonych we wszystkie niezbędne akcesoria – żele, lakiery hybrydowe, lampy warsztatowe, frezarki, pochłaniacze pyłu – kursant musi przywieźć jedynie swój własny pędzel (to przybór użytku osobistego).
 • Przed rozpoczęciem szkolenia kursanci mają możliwość zakupienia w Akademii niezbędnych pędzli (w naszej ofercie posiadamy pędzle do żelu, akrylu oraz do zdobień/ pracy przy skórkach).
 • W cenie szkoleń zawarte jest wydanie certyfikatu (w języku polskim i angielskim) potwierdzającego udział w kursie.
 • W cenie uwzględniony jest także posiłek dla kursanta oraz modelki – lunch od firmy cateringowej Fitpapu.
 • Z UWAGI NA BARDZO DUŻĄ LICZBĘ SZKOLEŃ NIE JESTEŚMY W STANIE ZAPEWNIĆ MODELEK. MODELKI NIE MOGĄ BYĆ STYLISTKAMI ANI PRACOWNICAMI ZAKŁADÓW KOSMETYCZNYCH CHYBA, ŻE UISZCZĄ 50% WARTOŚCI SZKOLENIA. Sugerujemy wybieranie modelek cierpliwych, miłych i sympatycznych. Nie ma nic gorszego niż praca na naburmuszonej koleżance, która „z łaską” oddaje Ci swoje dłonie. Jeśli modelka okaże się być stylistką paznokci, kursantka zobowiązuje się do uiszczenia opłaty w jej imieniu.
 • WARUNKIEM REZERWACJI USTALONEGO TERMINU SZKOLENIA JEST WPŁATA ZADATKU WYSOKOŚCI 200 ZŁ (ZA 1 DZIEŃ SZKOLENIOWY) NAJPÓŹNIEJ 3 DNI OD MOMENTU USTALENIA TERMINU KURSU. BRAK WPŁATY OZNACZA REZYGNACJĘ ZE SZKOLENIA.
 • ZMIANA TERMINU SZKOLENIA PRZEZ KURSANTKĘ BĄDŹ NIESTAWIENIE SIĘ W UMÓWIONYM TERMINIE JEST RÓWNOZNACZNE Z PRZEPADKIEM ZADATKU.
 • Pozostała część płatności powinna być uiszczona przed rozpoczęciem kursu lub najpóźniej pierwszego dnia szkolenia (przyjmujemy płatności kartą, gotówką, przelewem, blikiem, PayPalem).
 • Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania szkolenia najpóźniej na 3 dni robocze przed rozpoczęciem kursu z przyczyn niezależnych od organizatora.

Dane konta bankowego:

PAULINA PASTUSZAK-GŁODZIK
ul. Armii Krajowej 126, 40-672 Katowice
Santander Bank Polska 12 1090 2590 0000 0001 3413 6134
Konto walutowe w euro: PL 09 1090 2590 0000 0001 3413 6382
Kod SWIFT/BIC: SCFBPLPWXXX

Chcesz fakturę? Podaj numer NIP w opisie płatności!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich powyższych danych osobowych w celach marketingowych przez firmę „PAULINA PASTUSZAK-GŁODZIK” z siedzibą pod adresem: ul. Armii Krajowej 126, 40-672 Katowice, NIP: 6772229289, w tym na przesyłanie informacji w postaci newslettera drogą elektroniczną na mój adres e-mail, zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę wycofać zgodę.