Sklep

Szkolenia
stacjonarne

W naszym terminarzu nie ma szkolenia, które Ciebie interesuje?
Skontaktuj się z nami!

+48 883 960 682
szkolenia@paulinapastuszak.pl

Proste zdobienia salonowe

Czy zdarzyło Ci się kiedyś przyjąć zlecenie wykonania babyboomera, jednak zamiast płynnego, mlecznego przejścia, na paznokciu klientki pojawiła się odcięta, biała plama? A może pyłek, który zaaplikowałaś/eś na stylizację już następnego dnia odprysnął z końcówek paznokci? Nie martw się, już spieszę z pomocą! Zapraszam Cię na szkolenie z zakresu podstaw nailartu, podczas którego dowiesz się […]

Koszt 590 zł

Najbliższy termin 3 sierpnia 2023

Express foto, czyli uwiecznienie stylizacji w 3 sekundy + zdobienia

Zabieg dobiega końca, udało Ci się wyczarować cudną stylizację, jednak w Twojej głowie zaczyna się walka: czy zdążę zrobić zdjęcie? A może przed kolejnym zabiegiem lepiej będzie skorzystać z toalety lub przygotować herbatę? Przecież nie zdążę zrobić wszystkiego przed wizytą kolejnej klientki! A może znasz tę sytuację, w której widząc stylizację wykonaną na poprzednim zabiegu, […]

Koszt 780 zł

Najbliższy termin

Ombre/ cieniowanie

Krótsze szkolenie poświęcone jedynie technice cieniowania lakierami hybrydowymi. Dowiesz się jak łączyć kolory, jak pracować pędzlem i jak wycieniować kolory wertykalnie i horyzontalnie.

Koszt 450 zł

Najbliższy termin

Warsztaty ombre i ornamenty

Dwa kultowe zdobienia w jednym! Energetyczne cieniowanie i boskie ornamenty to duet idealny.

Koszt 590 zł

Najbliższy termin

Babyboomer i cienka linia

Jesteś minimalistką i nie lubisz jarmarku na paznokciach, ale od czegoś trzeba zacząć swoją karierę w Nail Arcie. I to krótkie szkolenie da Ci dobry start oraz solidne podstawy do dalszych działań.

Koszt 470 zł

Najbliższy termin

Mix Media

Totalny misz – masz w szufladzie z ozdobami? Lubimy to! Technika łączenia różnorodnych materiałów znakomicie sprawdza się zarówno w codziennej pracy w gabinecie i nie tylko.

Koszt 710 zł

Najbliższy termin

Kwiaty żelowe

Kwiatuchy Zhostovo już troszkę Ci się opatrzyły, a klasyczny One Stroke nadal poraża wysokim stopniem trudności? Być może to propozycja dla Ciebie!

Koszt 710 zł

Najbliższy termin

Zdobienia 3D

Nie odeszły jeszcze do lamusa! O nie! Nadal mają swoje wierne fanki! To fajny kurs poświęcony zdobieniom przestrzennym, trójwymiarowym.

Koszt 710 zł

Najbliższy termin

One Stroke poziom 1,2

Malarstwo przy pomocy jednego pociągnięcia pędzla cieszy się od dłuższego czasu sporą popularnością. To szybka metoda pracy wymagająca jednak od stylistki pewnej dozy umiejętności.

Koszt 710 zł

Najbliższy termin 21 czerwca 2023

Zhostovo poziom 1,2

(Жостовская роспись w języku rosyjskim) to stara rosyjska technika rękodzieła – ludowego malarstwa – wykonywana na metalowych blachach i tacach.

Koszt 710 zł

Najbliższy termin

Micropainting – poziom 1, kwiaty

Umiesz już malować koronki, wzory geometryczne i artystyczne zawijasy? Super, bo to szkolenie dla osób, które mają już pewne doświadczenie w pracy z Nail Artem i chcą pójść o krok dalej.

Koszt 710 zł

Najbliższy termin 27 września 2023

Micropainting – poziom 2, zwierzęta

Świetne szkolenie dla osób, które mają już doświadczenie w pracy z Nail Artem i chcą pójść o krok dalej.

Koszt 710 zł

Najbliższy termin

Micropainting – poziom 3, twarze

Niemal najwyższy stopień wtajemniczenia. Znakomite szkolenie dla osób, które mają już duże doświadczenie w pracy z Nail Artem i chcą pójść o krok dalej.

Koszt 710 zł

Najbliższy termin

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami, a z przyjemnością doradzimy i odpowiemy na wszystkie pytania!

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich powyższych danych osobowych w celach marketingowych przez firmę „PAULINA PASTUSZAK-GŁODZIK” z siedzibą pod adresem: ul. Armii Krajowej 126, 40-672 Katowice, NIP: 6772229289, w tym na przesyłanie informacji w postaci newslettera drogą elektroniczną na mój adres e-mail, zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę wycofać zgodę.