Sklep

Szkolenia

Uwielbiam stylizację paznokci. Wiem o niej niemal wszystko. Znam każdy aspekt funkcjonowania w tym biznesie, bo przeszłam praktycznie wszystkie szczeble kariery w tej dziedzinie: od domowej stylistki, przez jednoosobowy salon, lokalnego dystrybutora, regionalnego dystrybutora, krajowego dystrybutora, instruktora krajowego, instruktora międzynarodowego (szkolę na pięciu kontynentach) zdobywcę Pucharu Świata, dyrektora jednej z największych marek w Polsce, dyrektora branżowego kongresu, aż po „panią z telewizji”, autora poczytnych książek, podcastera i gospodarza paznokciowego Talk Show.

I bardzo chętnie podzielę się z Tobą moją wiedzą!  Zapraszam do skorzystania z najwyższej jakości szkoleń z zakresu modelowania i zdobienia paznokci.

Jestem właścicielem Akademii i autorem oryginalnych konceptów szkoleniowych.
Moje programy szkoleniowe eliminują zbędne, kompletnie wydumane elementy treningu. W czasie kursów skupiam się na praktycznym zastosowaniu najważniejszych dla stylizacji paznokci czynników – ale i na wyjaśnieniu zachodzących w stylizacji procesów.
U mnie nie ma odpowiedzi „bo tak”.

Co ważne, 80% czasu szkolenia poświęcamy na praktykę – teoria wykładana jest w trakcie pracy lub w specjalnych blokach tematycznych. Szkolenia prowadzę na każdym poziomie zaawansowania: od treningów dla początkujących, aż po przygotowanie do Mistrzostw Nail Art i Nail Design czy kursy instruktorskie.

Jako stylistka z wieloletnią praktyką oraz kilkudziesięciokrotny juror polskich i międzynarodowych mistrzostw w stylizacji paznokci, przekażę Ci zarówno wiedzę podstawową, jak i całe mnóstwo tricków pomocnych w paznokciowej karierze.

Co bardzo istotne, w trakcie szkoleń technicznych w mojej akademii kursanci pracują przede wszystkim na modelach – tylko i wyłącznie ten sposób pracy gwarantuje pełne zapoznanie się ze specyfiką zabiegu. Praca tylko na własnej dłoni jest totalnie pozbawiona sensu!

Zapraszam do galerii kursantów – sama oceń efekty pracy naszych studentów!

Informacje szczegółowe:

 • Terminy szkoleń ustalane są telefonicznie lub mailowo.
 • Osoby prowadzące szkolenia (instruktorzy) uiszczają opłatę za kurs w wysokości dwukrotności standardowej stawki.
 • Możliwe jest odbycie szkolenia indywidualnego – oferta ustalana jest indywidualnie z Managerem ds. szkoleń (szkolenia@paulinapastuszak.pl / 883 960 682).
 • Możliwe jest odbycie szkolenia z dofinansowaniem – więcej informacji: szkolenia@paulinapastuszak.pl.
 • Kursy prowadzone są w grupach 5-6 osobowych.
 • Szkolenia zaczynają się o godzinie 9:00. Proszę o przybycie na miejsce nieco wcześniej, by dopełnić formalności.
 • Czas trwania kursu zależy od tematyki szkolenia i wielkości grupy: od 3 do 7.5 godzin zegarowych. Ta długość szkoleń została wypracowana na podstawie 15 lat praktyki szkoleniowej, w odniesieniu do osób o średnim poziomie zdolności manualnych i standardowym procesie przyswajania wiedzy.  Żadnej kursantki nie pozostawię oczywiście z
  – niedokończoną stylizacją/ćwiczeniem, ani tym bardziej nie wyproszę ze szkolenia ze względu na czas jej pracy. Proszę jednak pamiętać, że przedłużenie czasu szkolenia skutkuje koniecznością uiszczenia opłaty dodatkowej:
  – Przedłużenie powyżej 30 minut  – 50 PLN netto od osoby
  – Przedłużenie powyżej 1h – 100 PLN netto od osoby
 • Szkolenia prowadzone są przy stanowiskach wyposażonych we wszystkie niezbędne akcesoria – żele, lakiery hybrydowe, lampy warsztatowe, frezarki, pochłaniacze pyłu – kursant musi przywieźć jedynie swój własny pędzel (to przybór użytku osobistego).
 • W cenie szkoleń zawarte jest wydanie certyfikatu (w języku polskim i angielskim) potwierdzającego udział w kursie.
 • Z UWAGI NA BARDZO DUŻĄ LICZBĘ SZKOLEŃ NIE JESTEŚMY W STANIE ZAPEWNIĆ MODELEK. MODELKI NIE MOGĄ BYĆ STYLISTKAMI ANI PRACOWNICAMI ZAKŁADÓW KOSMETYCZNYCH CHYBA, ŻE UISZCZĄ 50% WARTOŚCI SZKOLENIA. Sugerujemy wybieranie modelek cierpliwych, miłych i sympatycznych. Nie ma nic gorszego niż praca na naburmuszonej koleżance, która „z łaską” oddaje Ci swoje dłonie. Jeśli modelka okaże się być stylistką paznokci, kursantka zobowiązuje się do uiszczenia opłaty w jej imieniu.
 • WARUNKIEM REZERWACJI USTALONEGO TERMINU SZKOLENIA JEST WPŁATA ZADATKU WYSOKOŚCI 200 ZŁ NAJPÓŹNIEJ 3 DNI OD MOMENTU USTALENIA TERMINU KURSU. BRAK WPŁATY OZNACZA REZYGNACJĘ ZE SZKOLENIA.
 • ZMIANA TERMINU SZKOLENIA PRZEZ KURSANTKĘ BĄDŹ NIESTAWIENIE SIĘ W UMÓWIONYM TERMINIE JEST RÓWNOZNACZNE Z PRZEPADKIEM ZADATKU.
 • POZOSTAŁA CZĘŚĆ PŁATNOŚCI POWINNA BYĆ UISZCZONA PIERWSZEGO DNIA SZKOLENIA lub przelewem przed rozpoczęciem kursu.
 • Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania szkolenia najpóźniej na 3 dni robocze przed rozpoczęciem kursu z przyczyn niezależnych od organizatora.

Dane konta bankowego:
PAULINA PASTUSZAK-GŁODZIK
ul. Armii Krajowej 126, 40-672 Katowice
Santander Bank Polska 12 1090 2590 0000 0001 3413 6134
Konto walutowe w euro:
PL 09 1090 2590 0000 0001 3413 6382
Kod SWIFT/BIC: SCFBPLPWXXX

Chcesz fakturę? Podaj numer NIP w opisie płatności!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich powyższych danych osobowych w celach marketingowych przez firmę „PAULINA PASTUSZAK-GŁODZIK” z siedzibą pod adresem: ul. Armii Krajowej 126, 40-672 Katowice, NIP: 6772229289, w tym na przesyłanie informacji w postaci newslettera drogą elektroniczną na mój adres e-mail, zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę wycofać zgodę.