<

Szkolenia – info

Szkolenia - info

Zapraszamy do skorzystania z najwyższej jakości szkoleń z zakresu stylizacji i zdobnictwa paznokci oraz przedłużania rzęs. Instruktorem prowadzącym kursy oraz autorem oryginalnego konceptu szkoleniowego jest Paulina Pastuszak.

Zdobywczyni Pucharu Świata przeszkoliła już ponad 2500 osób zarówno w Polsce, jak i w Meksyku, Mongolii, Peru, Malediwach, Indiach, Sri Lance, Tajlandii, Mauritiusie, Wietnamie, Niemczech, Irlandii, Belgii, Wielkiej Brytanii, Włoszech, Hiszpanii, Austrii, Norwegii, Czechach, Danii, Capo Verde a bazując na doświadczeniu wyniesionym ze współpracy z dotychczasowymi partnerami stworzyła program szkoleniowy eliminujący zbędne, kompletnie wydumane elementy treningu, skupiając się na praktycznym zastosowaniu najważniejszych dla stylizacji paznokci czynników.

Dzięki temu aż 95 % czasu szkolenia poświęcamy na praktykę – teoria wykładana jest w trakcie pracy oraz w postaci obszernych materiałów szkoleniowych, które kursant otrzymuje w nawiązaniu do tematyki kursu.

Szkolenia prowadzone są na każdym poziomie zaawansowania: od treningów dla początkujących, aż po przygotowanie do Mistrzostw Nail Art i Nail Design.

Jako ciągle aktywna stylistka z wieloletnią praktyką oraz kilkudziesięciokrotny juror polskich i międzynarodowych Mistrzostw w stylizacji paznokci, Paulina przekaże Wam zarówno wiedzę podstawową, jak i całe mnóstwo tricków pomocnych w paznokciowej karierze.

Co bardzo istotne, w trakcie szkoleń technicznych kursanci pracują zarówno na własnej dłoni, jak i na modelach – tylko i wyłącznie ten sposób pracy gwarantuje pełne zapoznanie się ze specyfiką zabiegu. Szkoląc się z zakresu zdobnictwa będziemy dążyć do tego by w trakcie jednego dnia kursu wykonały Panie wzornik składający się z przynajmniej pięciu dobrej (lub znakomitej!) jakości zdobień.

Warunki

Osoby prowadzące szkolenia (instruktorzy) płacą za kurs dwukrotność standardowej stawki.

Szkolenia
trwają zwykle 5 – 7 h (w zależności od rodzaju kursu)

95 % czasu poświęcamy
na praktykę

Kursy prowadzone są
w grupach 5-6 osobowych

Szkolenia indywidualne
na specjalne życzenie (+ 200%)

Szkolenia rozpoczynają się
o godzinie 9:00

Terminy ustalane są
telefonicznie lub mailowo.

Czas szkoleń

5,5 h

1 osoba

6 h

2 osoby

7 h

3-4 osoby

7.5 h

5-6 osób

Szanowne Stylistki, powyższe czasy trwania szkoleń zostały wypracowane na podstawie 15 lat praktyki szkoleniowej w odniesieniu do osób o średnim poziomie zdolności i normalnym procesie przyswajania wiedzy.  Żadnej kursantki nie pozostawimy oczywiście z niedokończoną stylizacją/ćwiczeniem, ani tym bardziej nie wyprosimy ze szkolenia ze względu na czas jej pracy. Proszę jednak pamiętać, że przedłużenie czasu szkolenia skutkuje koniecznością uiszczenia opłaty dodatkowej.

-przedłużenie powyżej 30 minut  – 50 PLN netto od osoby
-przedłużenie powyżej 1h – 100 PLN netto od osoby

Mamy do wykonania pewne praktyczne zadania i głównie od tempa pracy kursanta zależy ile de facto czasu poświęcimy na poszczególne czynności.

Po ukończonym kursie otrzymacie Państwo zdjęcia wykonanych przez siebie stylizacji (bedą dostępne w galerii na FB). Taka pamiątka na pewno się przyda i pomoże śledzić Wasze postępy.

Zapewniamy Wam także pełen kontakt i wsparcie po zakończeniu szkolenia. Możecie dzwonić i pisać do instruktora z najróżniejszymi pytaniami (będzie ich na pewno sporo!) – z pewnością otrzymacie odpowiedź. Służymy także pomocą w sytuacji, gdy chcielibyście nabyć materiały do stylizacji paznokci i rzęs (przy zakupach W TRAKCIE SZKOLENIA 10 % RABATU!!) .

Szkolenia prowadzone są przy stanowiskach wyposażonych we wszystkie niezbędne akcesoria – lampy, frezarki, pochłaniacze pyłu – kursant musi mieć jedynie swój własny pędzel (to przyrząd użytku osobistego).

W cenie szkoleń zawarte jest także wydanie certyfikatu (w języku angielskim) potwierdzającego udział w kursie.

Z UWAGI NA BARDZO DUŻĄ LICZBĘ SZKOLEŃ NIE JESTEŚMY W STANIE ZAPEWNIĆ MODELEK.

MODELKI NIE MOGĄ BYĆ STYLISTKAMI ANI PRACOWNICAMI ZAKŁADÓW KOSMETYCZNYCH CHYBA, ŻE UISZCZĄ 50% WARTOŚCI SZKOLENIA.

Sugerujemy wybieranie modelek cierpliwych, miłych i sympatycznych. Nie ma nic gorszego niż praca na naburmuszonej koleżance, która „z łaską” oddaje Wam swoje dłonie.

WARUNKIEM REZERWACJI USTALONEGO TERMINU SZKOLENIA JEST WPŁATA ZALICZKI WYSOKOŚCI 200 ZŁ NAJPÓŹNIEJ 3 DNI OD MOMENTU USTALENIA TERMINU KURSU. BRAK WPŁATY OZNACZA REZYGNACJĘ ZE SZKOLENIA.

ZMIANA TERMINU SZKOLENIA BĄDŹ NIESTAWIENIE SIĘ W UMÓWIONYM TERMINIE JEST RÓWNOZNACZNE Z PRZEPADKIEM ZALICZKI.

POZOSTAŁA CZĘŚĆ PŁATNOŚCI POWINNA BYĆ UISZCZONA PIERWSZEGO DNIA SZKOLENIA.

Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania szkolenia najpóźniej na 3 dni robocze przed rozpoczęciem kursu z przyczyn niezależnych od organizatora.

Dane konta bankowego:

SEMILAC® AKADEMIA – KATOWICE – PAULINA PASTUSZAK

ul. Armii Krajowej 126, 40-672 Katowice

Santander Bank Polska 12 1090 2590 0000 0001 3413 6134

Konto walutowe w euro:

PL 09 1090 2590 0000 0001 3413 6382

Kod SWIFT/BIC: SCFBPLPWXXX

Zapraszamy do skorzystania z oferty!