Sklep

Szkolenie indywidualne

Koszt 4 500 zł / 3 600 zł * brutto

Najbliższy termin

Czas trwania 7h

Prowadzący Paulina Pastuszak / Beata Wieczorek

Szkolenie indywidualne to program dostosowany stricte do Twoich potrzeb!

Pod czujnym okiem Instruktora będziesz miała okazję doszlifować te aspekty swojej pracy, z których nie jesteś zadowolona lub chcesz, aby zostały zweryfikowane przez profesjonalistę.

Jak przebiega szkolenie?
Program ustalany jest indywidualnie, dzięki czemu możemy dopasować go do Twoich oczekiwań i przede wszystkim dać Ci duże możliwości rozwoju. Zakres tematyczny może dotyczyć szkoleń, które znajdziesz w naszych pozostałych zakładkach. Jesteśmy także otwarci na Twoje propozycje.

Szczegóły szkolenia ustalisz kontaktując się z Działem Szkoleń:
szkolenia@paulinapastuszak.pl/ +48 883 960 682

Czas trwania szkolenia: 7h
Miejsce szkolenia: Akademia Pauliny Pastuszak w Katowicach lub Twój salon – dojedziemy gdzie będzie trzeba! 🙂

*Szkolenie prowadzone przez Paulinę Pastuszak – 4 500 zł brutto
*Szkolenie prowadzone przez Beatę Wieczorek – 3 600 zł brutto

Wskazane ceny dotyczą jednego dnia szkoleniowego oraz odnoszą się do szkoleń indywidualnych przeprowadzanych w Akademii Pauliny Pastuszak w Katowicach. W przypadku szkoleń wyjazdowych, czyli poza siedzibą firmy cena ustalana jest indywidualnie.

Uwaga! Warunkiem zapisu na szkolenie indywidualne jest opłacenie zadatku w wysokości 50% ceny szkolenia w ciągu 3 dni roboczych.  

Modelka prawdopodobnie jest wskazana!

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami, a z przyjemnością doradzimy i odpowiemy na wszystkie pytania!

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich powyższych danych osobowych w celach marketingowych przez firmę „PAULINA PASTUSZAK-GŁODZIK” z siedzibą pod adresem: ul. Armii Krajowej 126, 40-672 Katowice, NIP: 6772229289, w tym na przesyłanie informacji w postaci newslettera drogą elektroniczną na mój adres e-mail, zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę wycofać zgodę.