Sklep

Poznaj mój zespół

Zespół

Akademia Pauliny Pastuszak – kraina szybkiej, energicznej i konkretnej pracy. To firma założona przez Paulinę Pastuszak, niekwestionowaną ekspertkę branży Beauty, podcasterkę, telewizyjnego hosta, profilerkę behawioralną i doktorantkę GUM. Nasza siedziba, a zarazem nowoczesna placówka edukacyjna znajduje się w Katowicach. Szkolimy z zakresu social mediów, wzmacniania marki osobistej, zarządzania w obszarze Beauty, prawa i architektury w branży kosmetycznej, sterylizacji oraz szeroko pojmowanej pielęgnacji dłoni i stóp. W naszej ofercie znajdują się również profesjonalne produkty związane z pielęgnacją dłoni m.in. autorskie WorkBooki i bestsellerowe Leksykony Stylizacji Paznokci „Wyssane z palca®”.

 

Asystent ds. obsługi klienta

Paulina

Informacja ogólna Sklep stacjonarny

+48 887 609 060 info@paulinapastuszak.pl

W Akademii pracuje jako asystentka ds. zarządzania firmą i prowadzi dział informacyjny. Zajmuje się też obsługą klienta w sklepie stacjonarnym – to u niej kupicie wszystkie potrzebne produkty związane ze stylizacją paznokci. Miłośniczka zwierząt, natury i rękodzieła. W wolnym czasie wykonuje grafiki, zwiedza świat i relaksuje się przy dobrej muzyce.

Manager ds. szkoleń

Paulina

Szkolenia

+48 883 960 682 szkolenia@paulinapastuszak.pl

Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej. Miłośniczka tańca oraz niedalekich podróży. W wolnym czasie można spotkać ją na siatkarskich wydarzeniach sportowych, podczas których wraz z grupą cheerleaders zagrzewa sportowców do zwycięstwa. W Akademii od niedawna obsługuje Dział Szkoleń – to u niej zapiszesz się na upragnione szkolenie oraz dopytasz o wszystko, co z nim związane.

Manager ds. Digital Learningu

Sonia

Akademia Online

akademiaonline@paulinapastuszak.pl

Absolwentka języka angielskiego w biznesie, studentka drugiego stopnia marketingu w agencji kreatywnej. Prywatnie miłośniczka piesków, dalekich podróży i włoskiej kuchni. W firmie obsługuje Akademię Online – to ona rozwieje wszystkie Wasze wątpliwości, rozwiąże każdy problem i odpowie na nurtujące pytania.

Specjalista ds. sprzedaży

Marzena

Sklep internetowy

+48 887 109 010 sklep@paulinapastuszak.pl

W Akademii zajmuje się obsługą klienta buszującego w sklepie online. To ona przygotowuje Wasze zamówienia i dba o ich szybką wysyłkę. Służy dobrą radą i profesjonalnym podejściem do każdej pasjonatki manicure. Prywatnie miłośniczka kultury dalekiego wschodu i japońskiej kaligrafii.

Instruktor

Beata

Szkolenia

Instruktor w Akademii Pauliny Pastuszak od 2019r. Uwielbia swoją pracę. Z cierpliwością i anielskim spokojem podchodzi do każdego kursanta, a podczas szkoleń wskazuje obszary do dalszego rozwoju. Zwykła powtarzać, że każdy sukces kursanta to jej własny sukces. Pasjonatka manicure. Miłośniczka minimalizmu i prostych rozwiązań. Poza prowadzeniem kursów w Akademii prowadzi swój gabinet kosmetyczny, maluje, podróżuje i zgłębia tajniki ludzkiego umysłu. Jest psychologiem klinicznym.

Instruktor

Barbara

Szkolenia

Instruktor Akademii Pauliny Pastuszak, kulturoznawczyni. Na co dzień prowadzi kosmiczny salon w rodzinnym mieście, a jej ulubionym aspektem stylizacji paznokci jest Nail Art pozbawiony ograniczeń – inspiracji poszukuje w otoczeniu lub szeroko pojętej popkulturze. W wolnym czasie ucieka do świata powieści grozy, komiksów, seriali oraz gier komputerowych.

zarząd firmy

ZespółDyrektor administracyjno-finansowy – Mec. Paweł Klimek

Dyrektor operacyjny – Zuzanna Klimek

tym się zajmujemy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich powyższych danych osobowych w celach marketingowych przez firmę „PAULINA PASTUSZAK-GŁODZIK” z siedzibą pod adresem: ul. Armii Krajowej 126, 40-672 Katowice, NIP: 6772229289, w tym na przesyłanie informacji w postaci newslettera drogą elektroniczną na mój adres e-mail, zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę wycofać zgodę.