Sklep
13.07.2023

馃尣Co mo偶na zrobi膰 z drewnianym patykiem?

🔍Użyć go na ognisku do ugrillowania kiełbaski!
🔍Solidnie wystrugać i zastosować jako wykałaczkę gdy kiełbaska wejdzie nam między zęby, a do @klinika_borczyk* akurat mamy za daleko by wykonać higienizację!
🔍Owinąć go watą i wykorzystać jako patyczek do uszu!
🔍Zebrać dwadzieścia innych patyczków i pograć sobie w bierki.

Tak, te czynności mają mniejszy lub większy sens… ale nie używamy drewnianego patyczka do odsuwania takich skórek!
Absolutnie nie!

Wiele osób w mojej grupie na Fb poleciło autorce posta takie działanie… ale nie ma ono sensu! Dlaczego?

🌲drewniany patyczek jest bardzo miękki – przy twardych i mocno osadzonych, dobrze przyklejonych skórkach będzie wymagał od nas dużego nacisku! A nacisk jest ZŁEM wcielonym, bo spowoduje u klientki dyskomfort i potencjalnie może przyczynić się do powstania urazów mechanicznych.
🌲drewniany patyczek jest na końcówce gruby. Tak! Jest gruby! To sprawia, że jednocześnie pozbawiony jest precyzji i w ten sposób musimy zwielokrotnić liczbę ruchów odsuwających… by skórki choć trochę drgnęły! A to pożera czas… i znowu staje się dla klientki nieprzyjemne i urazogenne.
🌲nawet najlepszej jakości patyczek po użyciu na kilku paznokciach robi się ciut bardziej tępy i rozszczelniony. Taki kapeć. Ten pozbawiony ostrości czubek pracuje jeszcze gorzej niż w wersji oryginalnej.
🌲patyczek to po prostu patyczek… okrągła rurka pozbawiona rękojeści, przez to bardziej ślizga się w naszej dłoni zabezpieczonej rękawiczką. Brak tu dobrze wyprofilowanego trzonka przez co musimy mocniej trzymać patyk w ręku… i bardziej męczymy dłoń.

Dlatego od lat uczę by używać DOBREGO, super cienkiego multikopytka i w takich sytuacjach pracować jego ostrzem. Wierz lub nie, ale moją techniką odsunisz takie skórki w 15 sekund na palec. 😊
Bez grama dyskomfortu dla klientki. Ona nawet nie poczuje, że coś się dzieje.🤗

A teraz zapisz tego posta na później i zmykaj do swoich grillowych patyków!
Cmok!
❤️

 

* tak, tak, mamy współpracę… ale o tym w innym poście!

🌲Co można zrobić z drewnianym patykiem?

Wyra偶am zgod臋 na przetwarzanie moich powy偶szych danych osobowych w celach marketingowych przez firm臋 鈥濸AULINA PASTUSZAK-G艁ODZIK鈥 z siedzib膮 pod adresem: ul. Armii Krajowej 126, 40-672 Katowice, NIP: 6772229289, w tym na przesy艂anie informacji w postaci newslettera drog膮 elektroniczn膮 na m贸j adres e-mail, zgodnie z Polityk膮 prywatno艣ci. Wiem, 偶e w ka偶dej chwili mog臋 wycofa膰 zgod臋.