Sklep
27.02.2023

10 powodów dla których OPŁACA SIĘ wykonywać pedicure! 🦶

10 powodów dla których OPŁACA SIĘ wykonywać pedicure!

.
.
1. Minimum 20% Twoich klientek zdecyduje się na pedi czyli już na starcie masz zwartą i gotową grupę odbiorców nowych zabiegów.
Wymarzona sytuacja! 10 powodów dla których OPŁACA SIĘ wykonywać pedicure! 🦶
.
.
2. Mąż, babcia, wujek, siostrzeniec Twojej klientki nie byli dotąd zainteresowani Twoimi usługami. Mając jednak w ofercie pedi, sytuacja ulega diametralnej zmianie! Babcia, która nie wsmaruje sobie kremu w pięty; 17letni Wicio z paznokciem schodzącym od gry w piłkę czy wujek Józek co rusz wyjeżdżający z nową koleżanką w ciepłe kraje – także do nich możesz kierować swoją ofertę.
A jej prezentacja jest banalnie prosta i tania: w czasie rozmowy z klientką w trakcie zabiegu, po prostu opowiadasz o nowej ofercie. To najbardziej naturalna forma promocji!
.
.
3. Jako ekspert z zakresu pedicure przyciągniesz do siebie osoby, które do tej pory nie były zainteresowane zabiegami na dłoniach. A kiedy już trafią one do Twojego salonu… To zobaczą jaka jesteś delikatna. Profesjonalna. Sympatyczna. Podajesz dobrą 10 powodów dla których OPŁACA SIĘ wykonywać pedicure! 🦶… i z pewnością część z nich da się namówić na coś jeszcze. Choćby klasyczny mani!
.
.
4. Rabaty to ZUOO. Mam nadzieję, że to już wiesz! „-40% na hybrydę” brzmi rozpaczliwie żałośnie… Ale wariant „Przy zabiegu manicure hybrydowego extra oferta! -15% na opracowanie pięt” brzmi zdecydowanie lepiej! Zabiegi łączone dają możliwość żonglowania cenami i przemycania drobnych upustów, które w przypadku pojedynczych zabiegów są nieopłacalne.
.
.
5. Umawianie klientki na pełen pakiet „góra i dół” to cudowna oszczędność czasu i pieniędzy. Jedno rozpłaszczanie się, jedno powitanie, jedno kasowanie po usłudze. Pewnie i poczęstunku zużyjesz nieco mniej…10 powodów dla których OPŁACA SIĘ wykonywać pedicure! 🦶
.
.
6. Nie musisz inwestować wybitnie dużo w nowe stanowisko: fotel, podnóżek, trochę lepsza frezarka. Resztę prawdopodobnie już masz!10 powodów dla których OPŁACA SIĘ wykonywać pedicure! 🦶
.
.
7. Nie musisz miesiącami ćwiczyć zupełnie nieznanych technik. Przecież umiesz już frezować i nakładać hybrydę! Teraz tylko wykorzystasz te umięjętności w nieco inny sposób!
.
.
8. Stopy oderwą Cię od rutyny i uchronią przed wypaleniem zawodowym. Wiem coś o tym. Sama uwielbiałam je robić.
.
.
9. Pedicure trwa krócej niż set żelowych paznokci. Czyli… pracujesz mniej, a zarabiasz więcej! Idealna sytuacja!
.
.
10. Pedi jest łatwiejszy niż praca na szablonie. Z pewnością nie będziesz się tak frustrowała w fazie ćwiczeń. To także ważny aspekt naszej pracy. 10 powodów dla których OPŁACA SIĘ wykonywać pedicure! 🦶
.
.
End Of Story.
Jak to brzmi? 10 powodów dla których OPŁACA SIĘ wykonywać pedicure! 🦶
_______
Szkolenie w Akademii Online prowadzi Instruktorka Beata Wieczorek!
Link do szkolenia tutaj!
Zapraszamy serdecznie! 10 powodów dla których OPŁACA SIĘ wykonywać pedicure! 🦶
10 powodów dla których OPŁACA SIĘ wykonywać pedicure! 🦶

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich powyższych danych osobowych w celach marketingowych przez firmę „PAULINA PASTUSZAK-GŁODZIK” z siedzibą pod adresem: ul. Armii Krajowej 126, 40-672 Katowice, NIP: 6772229289, w tym na przesyłanie informacji w postaci newslettera drogą elektroniczną na mój adres e-mail, zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę wycofać zgodę.