Sklep
27.02.2023

Co 艂膮czy Gda艅ski Uniwersytet Medyczny i Paulin臋 Pastuszak?馃敩

Tak wyglądają twarze polskiej nauki XXI wieku! A przynajmniej tak powinny wyglądać! 🧬👩‍🔬🔬
Mówię oczywiście o trzech Paniach po prawej stronie… bo ja tylko nieśmiało będę próbowała dołączyć do tak zacnego grona!
.
.Ale powolutku; od początku!
To co zobaczyłam dziś w Katedrze Chemii Medycznej Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego przeszło moje najśmielsze oczekiwania!
.
Nieziemska energia, ogrom wiedzy, niewysłowione morze pasji, imponujące laboratoria, mikroskopy, odczynniki…
Pani Profesor Magdaleno Gorsko-Poniowska ogromnie dziękuję za zaufanie i za dostarczenie mi (już teraz!) inspiracji i możliwości dalszego działania!
Mogę teraz oficjalnie ogłosić, że zamykam temat pracy doktorskiej, który drążyłam dekadę temu i zaczynam nową podróż. W kompletnie inne regiony.
Jakie?
Będę relacjonować na bieżąco, bo zagadnienie jest tak niewyobrażalnie ciekawe, że będę się nim dzielić z każdym kto zechce słuchać! A nawet jeśli nie zechce… to delikatnymi środkami przymusu bezpośredniego zostanie do tego namówiony. 😁
.
Wielkie podziękowania także dla doktorantek, wykładowczyń i trycholożek Anny Jakubczyk-Słabickiej i Claudii Musiał za przemiłe przyjęcie i pokazanie jak może wyglądać środowisko akademickie w naszym kraju.
To obłędnie budujące doświadczenie!
👩🏼‍🎓
.
Trzymajcie kciuki; ten projekt będzie ode mnie wymagał gigantycznej porcji pracy. Ale cel – jest na horyzoncie.
To najważniejsze.
I uwaga. 😎
Nie byłabym sobą, gdybym nie wybrała tematyki, która będzie miała kluczowe znaczenie… dla całej naszej branży.
Dlatego ➡️ Stay tuned!
Co łączy Gdański Uniwersytet Medyczny i Paulinę Pastuszak?🔬

Wyra偶am zgod臋 na przetwarzanie moich powy偶szych danych osobowych w celach marketingowych przez firm臋 鈥濸AULINA PASTUSZAK-G艁ODZIK鈥 z siedzib膮 pod adresem: ul. Armii Krajowej 126, 40-672 Katowice, NIP: 6772229289, w tym na przesy艂anie informacji w postaci newslettera drog膮 elektroniczn膮 na m贸j adres e-mail, zgodnie z Polityk膮 prywatno艣ci. Wiem, 偶e w ka偶dej chwili mog臋 wycofa膰 zgod臋.