Sklep
22.03.2023

Co tutaj poszło nie tak…?

Co tutaj poszło nie tak?
Stylistka okrutnie dołożyła sobie roboty!! Co tutaj poszło nie tak...?

Bo że z brzydkiego ulepka można stworzyć piękny kształt paznokcia… to wiemy! Jeśli tylko został poprawnie podłożony szablon, takie modelowanie nie będzie stanowić żadnego problemu.

Pytanie tylko: po co utrudniać sobie życie?

Taka bezkształtna kupka żelu może świadczyć o tym, że stylistka dopiero zaczyna naukę poprawnych technik modelowania – i nie na w tym nic dziwnego! Spokojnie! Nie od razu Kraków zbudowano! Jeśli jednak pracujesz od dłuższego czasu, a Twoje paznokcie przed piłowaniem nadal wyglądają w taki sposób… to przemyśl sprawę czy rzeczywiście chcesz:

– tracić 100% czasu więcej na aplikowanie żelu na TAKIE paznokcie?
– tracić 100% więcej kasy na modelowanie paznokci tak wielką porcją produktu?
– tracić 300% czasu więcej na piłowanie TAKICH paznokci?
– narażać nadgarstek, kark, oczy i płuca poprzez zwiększoną ekspozycję na produkt
– męczyć klientkę potrzebą wydłużonego czasu zabiegu.

Zakładam optymistycznie, że żadna z tych perspektyw nie działa na Ciebie podniecająco.
I dobrze.
Co więc przedsięwziąć by budowanie szło łatwiej?

Co tutaj poszło nie tak...?Wdrożyć technikę „mokre na mokre”. Mój autorski sposób pracy sprawia, że powierzchnia staje się tak pięknie wygładzona, że niemal nie wymaga piłowania. Nie baw się zatem w układanie produktu grubą warstwą przy skórkach. Olej to! Zostawiaj 2 milimetrowy odstęp i poczekaj kilka sekund aż masa sama przepięknie się rozleje.
Co tutaj poszło nie tak...?Unikaj pracy galaretkami. Trzeba mieć autentycznie sporo umiejętności i wprawy by nałożyć galaretkę szybko i bardzo równo – tak aby nie wymagała dużo piłowania.
Co tutaj poszło nie tak...?W czasie modelowania obserwuj paznokieć od boku. Nie od góry! To straszna bzdura modelować łuk patrząc na paznokieć z klasycznej perspektywy! Nic wtedy nie widzisz.. modelujesz kompletnie w ciemno! Układasz apeks, łuk i s-line bez ładu i składu.

To tak pokrótce!
Zgodzisz się ze mną?
Że takie bezsensowne piłowanie odbiera Ci „sens zawodowego życia”?

 

Co tutaj poszło nie tak...?

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich powyższych danych osobowych w celach marketingowych przez firmę „PAULINA PASTUSZAK-GŁODZIK” z siedzibą pod adresem: ul. Armii Krajowej 126, 40-672 Katowice, NIP: 6772229289, w tym na przesyłanie informacji w postaci newslettera drogą elektroniczną na mój adres e-mail, zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę wycofać zgodę.