Sklep
6.09.2023

Ekspresowy manicure hybrydowy – jak podkręcić tempo pracy? Kongres Beauty Forum🌹

Wykład odbędzie się 9-10.09.2023 o godzinie 13:00
Warszawa  Centrum Expo XXI
Sala C2 | 1 piętro
Podczas wykładu dowiesz się:
✨planowanie czasu i organizacja pracy: Dowiesz się, jak skutecznie zarządzać czasem i zorganizować pracę w manicure hybrydowym. Poznasz techniki planowania harmonogramu i uwzględniania czasu potrzebnego na poszczególne etapy manicure, aby utrzymać odpowiednie tempo pracy.
✨techniki wykonywania manicure hybrydowego: Omówione zostaną różne techniki związane z manicure hybrydowym, które wpływają na tempo pracy. Otrzymasz wskazówki dotyczące efektywnego wykonania poszczególnych etapów, takich jak przygotowanie paznokci, aplikacja bazy, nakładanie lakieru hybrydowego i aplikacja topu, aby zoptymalizować tempo pracy.
✨doskonalenie techniki i praktyka: Podkreślone zostanie znaczenie doskonalenia techniki i regularnej praktyki w manicure hybrydowym. Dostaniesz wskazówki dotyczące zwiększenia sprawności i tempa pracy poprzez systematyczne ćwiczenia oraz zapoznasz się z najnowszymi narzędziami i technologiami wspomagającymi pracę związanej z manicure hybrydowym.
Partnerem merytorycznym wykładu jest Paulina Pastuszak. Bilet wstępu na targi daje możliwość bezpłatnego udziału w wykładzie.
https://beauty-fairs.com.pl/
** Ilość miejsc, w tym miejsc siedzących, ograniczona.
Ekspresowy manicure hybrydowy – jak podkręcić tempo pracy? Kongres Beauty Forum🌹

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich powyższych danych osobowych w celach marketingowych przez firmę „PAULINA PASTUSZAK-GŁODZIK” z siedzibą pod adresem: ul. Armii Krajowej 126, 40-672 Katowice, NIP: 6772229289, w tym na przesyłanie informacji w postaci newslettera drogą elektroniczną na mój adres e-mail, zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę wycofać zgodę.