Sklep
14.11.2022

Jak ćwiczyć na początku swojej kariery⁉️

Jak ćwiczyć na początku swojej kariery⁉️
Na modelkach: to oczywiste! Jak – w kreatywny sposób – je zdobywać pisałam już ostatnio fajny post! 😊
Ale co jeśli macie wolny wieczór, wielką chęć ma trening… a akurat nie ma pod ręką żadnej modelki? Jak zagospodarować ten czas by szlifować warsztat?
Już podrzucam kilka pomysłów:

📌 nadal boisz się się cążek? Kup sobie kiwi… i wycinaj mu włoski. Jeden po drugim… odzieraj swoją ofiarę z godności. Genialnie wyćwiczysz rękę i oko!
📌 narzekasz, że malowanie przy skórkach cienkim pędzelkiem sprawia Ci kłopot? Kup mojego workbooka z cienkich linii i ćwicz precyzję i kontrolę nad produktem! To podwójna korzyść! Wyćwiczysz piękne wzory, a jednocześnie nabierzesz wprawy w posługiwaniu się cienkim pędzelkiem.
📌 Twoja aplikacja żelu kuleje? Luz. Kup sobie zwykle tipsy na patyku i na nich ćwicz budowę „mokre na mokre”. Używaj produktów różnej konsystencji, korzystaj z różnych firm, baw się nawet kolorami żeli budujących. Dzięki temu przyzwyczaisz rękę do LEKKICH ruchów bez gwałtownego pakowania pędzla w masę.
📌 podkładanie form spędza Ci sen z powiek? Łatwo możesz rozpocząć
ćwiczenia… wystarczy ręka męża, narzeczonego, córki, babci… im dziwniejsze paznokcie tym lepiej. Ćwicz samo podkładanie szablonów oraz ich wgłębne i boczne podcinanie. Nie musisz budować paznokci! Trenuj do czasu aż pełne podcięcie i podłożenie formy będzie Ci zajmowało maks. 30 sekund. Tak jak pokazuję w moich kursach.
📌 aplikacja jasnych lakierów kuleje? Sięgnij po tipsa na patyku, wymaluj go ciemnym kolorem… i uparcie oraz niestrudzenie maluj go na biało. Raz, drugi,
Siedemnasty. Do skutku. Aż powierzchnia będzie maksymalnie równa, gładka, pozbawiona smug i śladów odbitego włosia.
📌 za punkt honoru postawiłaś sobie nauczenie się wycinania skórek nożyczkami? Naklej na fałd proksymalny swojego chłopa plaster. Wycięty w lekki łuk. Tak by imitował dyndającą falbankę. I raz za razem ją podcinaj.
📌 piłowanie zbudowanych paznokci zajmuje Ci wieki? Jak przyspieszyć ten proces? To łatwe! Na tips nałóż żel galaretkę. Najbrzydziej jak tylko potrafisz. I trenuj piłowanie. Chwyt papierosowy, ruchy 4-7, obustronne kierunkowanie… i ślicznie wyćwiczysz rękę!

Oczywiście wszystkie wspomniane wyżej ćwiczenia najlepiej wykonywać także na własnej dłoni. Rutyna, powtarzalność, doświadczenie, trening małej motoryki… to klucze do sukcesu! 💥

 

Jak ćwiczyć na początku swojej kariery⁉️

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich powyższych danych osobowych w celach marketingowych przez firmę „PAULINA PASTUSZAK-GŁODZIK” z siedzibą pod adresem: ul. Armii Krajowej 126, 40-672 Katowice, NIP: 6772229289, w tym na przesyłanie informacji w postaci newslettera drogą elektroniczną na mój adres e-mail, zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę wycofać zgodę.