Sklep
11.03.2023

Od jakich kursów online zacząć?

Od jakich kursów online zacząć? Od jakich kursów online zacząć?
To pytanie słyszymy non stop!
Dlatego pozwól, że podpowiemy! Od jakich kursów online zacząć?

Od jakich kursów online zacząć? Nie da się napisać powieści nie znając alfabetu. Ba! Nawet nowelki napisać nie damy rady. Podstawy są priorytetem i pewnych kroków przeskoczyć się nie da! I nie powinno się nawet próbować bo taka „oszczędność” ma krótkie nogi i prędzej czy później okaże się, że stylizacja nie wygląda dobrze dlatego, że brakuje nam bazowej wiedzy.

Od czego zatem zaczynać? Od jakich kursów online zacząć?

1. Szkolenie z „frezarki od A do Z”. Praca urządzeniem rotacyjnym to umiejetność porównywalna do opanowania jazdy samochodem przez zawodowego kierowcę. Bez tych umiejętności ani rusz!! Od jakich kursów online zacząć?

2. Manicure hybrydowy to idealne preludium do dalszych działań. Niby prosta sprawa… ale nie! Setki kursantów mówią, że w tym kursie online dowiedziały się rzeczy o których nie miały pojęcia! Od jakich kursów online zacząć?

3. Absolutnie kluczowa jest też znajomość podłoża na którym pracujemy. Czym jest paznokieć? Jak rośnie? Czemu jest cienki lub gruby? Jak szybko absorbuje rozpuszczalniki? Co osłabi jego kondycję? To wiedza którą TRZEBA posiąść! Dlatego kurs z „budowy aparatu paznokciowego” to must have. Od jakich kursów online zacząć?

4. I podobnie ze szkoleniem „matematyka, fizyka i chemia w stylizacji”. Bo jak można bezpiecznie i szybko pracować bez wiedzy na temat produktów, których się używa? O co chodzi z polimeryzacją? Jaki produkt dobrać do płytki? Jak unikać uczuleń i poparzeń chemicznych? Czym różnią się żele od hybryd i akryli? I tysiące innych ważnych elementów! Od jakich kursów online zacząć?

5. I teraz GRANDE FINALE. Żeby od początku do końca wymodelować piękny i trwały paznokieć musisz posiąść wiedzę zawartą w czterech kursach:
– podkładanie szablonów,
– budowa żelowa,
– piłowanie
– architektura paznokci przedłużonych. Od jakich kursów online zacząć?

Ktoś powie „olaboga, ile tego!! Zgroza!!”
Ale… serio….?
Za około 2000 zł można zdobyć arcysolidne podwaliny pod nowy zawód.
To tak dużo? Od jakich kursów online zacząć?

A w Akademii Online czeka niemal 60 różnych szkoleń (teoretycznych, technicznych, zdobniczych, o pedicure, biznesowych, poświęcone sterylizacji, prawnych oraz o architekturze), które pozwolą Ci z sukcesami prowadzić biznes! Od jakich kursów online zacząć?

Brzmi rozsądnie? Od jakich kursów online zacząć?

Od jakich kursów online zacząć?

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich powyższych danych osobowych w celach marketingowych przez firmę „PAULINA PASTUSZAK-GŁODZIK” z siedzibą pod adresem: ul. Armii Krajowej 126, 40-672 Katowice, NIP: 6772229289, w tym na przesyłanie informacji w postaci newslettera drogą elektroniczną na mój adres e-mail, zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę wycofać zgodę.