Sklep
26.04.2023

Ustawa o reklamie usług medycznych !!Zgroza, tragedia, dramat‼️

Czy mogę reklamować zabiegi?
Czy mogę pokazać produkt?
Co z fotkami „przed i po”?
Ogrom pytań i niewiele odpowiedzi… tak było do wiosennej edycji Kongresu LNE! Na szczęście teraz uczestnicy wykładu poświęconego temu zagadnieniu mogą spać spokojnie.
Wiedzą już, że nie taki diabeł straszny jak go malują.
Ustawa o reklamie usług medycznych !!Zgroza, tragedia, dramat‼️Bo jak przekuć problemy w korzyści?
Ustawa o reklamie usług medycznych !!Zgroza, tragedia, dramat‼️Jak wykorzystać kłopotliwe regulacje by jeszcze na nich zyskać?
Właśnie w tym kierunku poprowadziłam mój wykład, po którym odebrałam kilkadziesiąt wiadomości z podziękowaniami za ogromną dawkę motywacji i pozytywnej energii.
Bo jak podeszłam do tematu?
Logicznie i konkretnie!
Ustawa o reklamie usług medycznych !!Zgroza, tragedia, dramat‼️ Nie możesz już tak swobodnie użyć w ramach promocji zdjęcia lub filmu, w którym statysta udaje lekarza? I CUDOWNIE! Postawisz teraz na markę osobistą i sama w sposób dużo bardziej wiarygodny i profesjonalny przedstawisz zabiegi przy użyciu konkretnego produktu/usługi. Z pewnością Twój biznes na tym zyska!
Ustawa o reklamie usług medycznych !!Zgroza, tragedia, dramat‼️ Ustawa nadzwyczaj stanowczo zakazuje składania fałszywych obietnic i deklaracji nie mających pokrycia w rzeczywistości? I cudownie! Będziesz miała mniej reklamacji! Klientki nienafaszerowane tonami złudnych obietnic przestaną oczekiwać niemożliwego i nie będą żądać zwrotu poniesionych kosztów za – w ich mylnym mniemaniu – nieprawidłowo przeprowadzony zabieg.
Ustawa o reklamie usług medycznych !!Zgroza, tragedia, dramat‼️ W swoich przekazach reklamowych nie będziesz już mogła chwalić się „laserem najnowszej generacji LUX TORPEDA model 47xs z turbo doładowaniem i galaktyczną długością fali”? I DOBRZE! Bo klientów guzik interesuje co stoi w Twoim gabinecie. Chcą mieć efekt. I dlatego poświecisz trochę czasu na sensowny content marketing. Zmuszona okolicznościami zaczniesz tworzyć wartościowe treści, które wzmocnią Twoją pozycję eksperta!
Czy zatem było się czego obawiać?
Moim zdaniem – nie.
I właśnie o tym miałam przyjemność opowiedzieć.
Dziękuję Wam za uwagę, a organizatorom za zaproszenie.
Było mi szalenie miło!
Ustawa o reklamie usług medycznych !!Zgroza, tragedia, dramat‼️

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich powyższych danych osobowych w celach marketingowych przez firmę „PAULINA PASTUSZAK-GŁODZIK” z siedzibą pod adresem: ul. Armii Krajowej 126, 40-672 Katowice, NIP: 6772229289, w tym na przesyłanie informacji w postaci newslettera drogą elektroniczną na mój adres e-mail, zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę wycofać zgodę.