Sklep
1.09.2021

PREMIERA PODCASTÓW „Wyssane z palca®”

PREMIERA PODCASTÓW „Wyssane z palca®”

PODCASTY! ?

Skoro każdy już odsłuchał podcastu ​Paulina Pastuszak z Jarosław Kuźniar, czas na kolejny materiał, który dla Was przygotowaliśmy!

? Już dziś (1.09) o godzinie 20:00 spotykamy się na wspólnym oglądaniu video podcastu na kanale YouTube Pauliny Pastuszak! Zaprezentujemy Wam rozmowę redaktora Jarosława Kuźniara z Pauliną Pastuszak i Danielem Abratkiewiczem!

Możemy śmiało powiedzieć, że ta premiera jest wielkim otwarciem projektu PODCASTÓW Wyssane z palca®. Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was specjalny konkurs, który wystartuje o godz. 20:00 na grupie FB: Paulina Pastuszak – wszystko o stylizacji paznokci ??.

PODCASTY Wyssane z palca® to cykl 30 audycji!

? 15 z nich to solowe występy Paulina Pastuszak,

? Druga połowa to rozmowy wyjątkowego duetu! Paulina Pastuszak i Daniel Abratkiewicz przygotowali dla Was 15 odcinków, w których jako eksperci poruszą mniej lub bardziej zaskakujące wątki: od „chorych” oszczędności w salonach kosmetycznych, przez domową pielęgnację dłoni i stóp, aż po sposoby na odniesienie sukcesu w tym biznesie.

?? Stylizacja paznokci, pielęgnacja dłoni i stóp oraz podologia to pokrewne dziedziny, które z biznesowego i stricte praktycznego punktu widzenia znakomicie się uzupełniają. Myliłby się jednak ten, kto założyłby, że współpraca między tymi specjalizacjami układa się bezproblemowo…
To przecież manikiurzyści często powodują uszkodzenia aparatu paznokciowego, które to pobojowiska doprowadzać do ładu muszą podolodzy.

??Z drugiej jednak strony, podolodzy czasami nie dysponują odpowiednią wiedzą z zakresu technik modelowania paznokci metodą światło- czy chemoutwardzalną i nie potrafią trafnie zdiagnozować procesów zachodzących na płytce paznokcia.
A przecież podologia wyewoluowała ze stylizacji paznokci właśnie!
Czy nie warto zatem wrócić do korzeni i ugruntować, rozwinąć oraz wznieść tę współpracę na wyższy poziom?
To pytanie retoryczne.

⏰ Widzimy się dzisiaj wieczorem (1.09) o godzinie 20:00 na kanale YouTube Paulina Pastuszak – Redaktor Kuźniar odpytał naszych ekspertów o ogólne założenia wspólnego projektu!

? Aby nie przegapić premiery koniecznie subskrybujcie kanał Pauliny Pastuszak na YT!

Chcecie wiedzieć więcej? Koniecznie zajrzycie na vodpaulinapastuszak.pl ➡️ zakładka: PODCASTY

 PREMIERA PODCASTÓW „Wyssane z palca®”  PREMIERA PODCASTÓW „Wyssane z palca®”  PREMIERA PODCASTÓW „Wyssane z palca®”

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich powyższych danych osobowych w celach marketingowych przez firmę „PAULINA PASTUSZAK-GŁODZIK” z siedzibą pod adresem: ul. Armii Krajowej 126, 40-672 Katowice, NIP: 6772229289, w tym na przesyłanie informacji w postaci newslettera drogą elektroniczną na mój adres e-mail, zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę wycofać zgodę.