Sklep
8.10.2021

Akademia Pauliny Pastuszak w Warszawie – nowa placówka szkoleniowa w CIC Warsaw!

Akademia Pauliny Pastuszak w Warszawie – nowa placówka szkoleniowa w CIC Warsaw!

Akademia Pauliny Pastuszak w Warszawie to nowoczesne centrum szkoleniowe, stawiające sobie za cel edukację, profesjonalizację i kreowanie nowatorskich rozwiązań w dziedzinie stylizacji paznokci.

Szkolenia odbywają się w najnowocześniejszej przestrzeni CIC Warsaw (Cambridge Innovation Center) zlokalizowanej 5 min. spacerem od Dworca Centralnego w przepięknym kompleksie VARSO PLACE. Znajdujący się w nim NYX Hotel Warsaw oferuje rezerwację noclegu dla kursantów na preferencyjnych warunkach.

Szkolenia prowadzone są w kameralnych grupach kursantów, dla których przygotowaliśmy specjalny program szkoleniowy.

Piękne wnętrze Akademii w Warszawie!

Akademia Pauliny Pastuszak w Warszawie – nowa placówka szkoleniowa w CIC Warsaw!

Akademia Pauliny Pastuszak w Warszawie – nowa placówka szkoleniowa w CIC Warsaw! Akademia Pauliny Pastuszak w Warszawie – nowa placówka szkoleniowa w CIC Warsaw!

 

Zobacz harmonogram szkoleń na najbliższe miesiące!

Akademia Pauliny Pastuszak w Warszawie – nowa placówka szkoleniowa w CIC Warsaw!     Akademia Pauliny Pastuszak w Warszawie – nowa placówka szkoleniowa w CIC Warsaw!     Akademia Pauliny Pastuszak w Warszawie – nowa placówka szkoleniowa w CIC Warsaw!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich powyższych danych osobowych w celach marketingowych przez firmę „PAULINA PASTUSZAK-GŁODZIK” z siedzibą pod adresem: ul. Armii Krajowej 126, 40-672 Katowice, NIP: 6772229289, w tym na przesyłanie informacji w postaci newslettera drogą elektroniczną na mój adres e-mail, zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę wycofać zgodę.