Sklep
20.09.2021

Targi Beauty Forum 25-26.09.2021 r. – spotkajmy się w Nadarzynie PTAK WARSAW EXPO

Na ten moment czekaliśmy z utęsknieniem!?
Po ekstremalnie długim czasie, w końcu spotkamy się na Targach Beauty Forum: już w weekend 25 – 26.09!??

Szykujemy dla Was stosy Leksykonów „Wyssane z palca®”, mnóstwo WorkBooków, ponad 1000 ekstra RABATÓW na kursy online i PODCASTY!

Oraz nagrody niespodzianki… ale ciii!

Oczywiście nie zapomnieliśmy też o części merytorycznej – w sobotę o 15.00 będziecie mogli posłuchać Pauliny Pastuszak podczas wykładu z Afinią, a w niedzielę o godz. 10.30 zapraszamy na wykład Pauli o najczęstszych przyczynach reklamacji w salonach stylizacji paznokci oraz podpowie jak wybrnąć z tych trudnych sytuacji!
Miejsca na wykład są ograniczone, dlatego warto już teraz kupić bilet na: beauty-fairs.com.pl

To zaledwie 25 zł, a jaka dawka wiedzy!??
A już teraz możemy zdradzić, że dla każdego uczestnika wykładu szykujemy GIFTPACKI, a w nich super RABATY na Podcasty i kursy Akademii Online, a także produkty PP i inne niespodzianki❤️

Podczas Targów Paulinę będziecie mogli spotkać także na stoisku Afinii, gdzie będzie podpisywała książki, i z uśmiechem pozowała do wspólnych fotek!?
Co więcej, na stoisku Afinii cały czas będzie czuwał nasz zespół Akademii PP, dlatego jeśli będziecie mieli jakiekolwiek pytania dotyczące szkoleń w Warszawie, Podcastów, Akademii Online etc. – to śmiało, nie krępujcie się zapytać!?

Wypatrujcie też Pauli na stoisku IQ Nails!??

Oj będzie się działo!?
Już nie możemy się doczekać!

 

Targi Beauty Forum 25-26.09.2021 r. – spotkajmy się w Nadarzynie PTAK WARSAW EXPO

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich powyższych danych osobowych w celach marketingowych przez firmę „PAULINA PASTUSZAK-GŁODZIK” z siedzibą pod adresem: ul. Armii Krajowej 126, 40-672 Katowice, NIP: 6772229289, w tym na przesyłanie informacji w postaci newslettera drogą elektroniczną na mój adres e-mail, zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę wycofać zgodę.