Sklep
19.03.2023

A czemu tak drogo?! Nowy podcast Pauliny Pastuszak dla BEAUTY FORUM

Przychodzi baba do salonu… a jak wiadomo my baby bywamy różne.

Baba kumpelka, baba gaduła, baba uprzejma i ta uprzejma inaczej, baba chaos, baba optymistka i baba co lewą nogą wstała. A i każdy salon może się poszczycić własnym, niepowtarzalnym zestawem bab.

Podcast ,,A czemu tak drogo?” to zbiór inspirujących, zabawnych, nieco mniej zabawnych a czasem i trudnych historii, które swoim zachowaniem napisały baby salonowe.

Nie pozostawimy Was bez puenty, czyli podpowiedzi, jak poradzić sobie, tudzież wybrnąć z nieoczekiwanych czy niestandardowych sytuacji.

pierwszym, premierowym odcinku serii podcastów BEAUTY FORUM „Przychodzi baba do salonu” na języki weźmiemy baby, które uważają, że za drogo…, za dużo, a gdzie indziej na pewno będzie taniej.

Przesłuchaj podcast tutaj!

A czemu tak drogo?! Nowy podcast Pauliny Pastuszak dla BEAUTY FORUM

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich powyższych danych osobowych w celach marketingowych przez firmę „PAULINA PASTUSZAK-GŁODZIK” z siedzibą pod adresem: ul. Armii Krajowej 126, 40-672 Katowice, NIP: 6772229289, w tym na przesyłanie informacji w postaci newslettera drogą elektroniczną na mój adres e-mail, zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę wycofać zgodę.