Akrylowe pastele – czyli pomys艂 Pauliny Pastuszak na letnie mani na ok艂adce magazynu Akademia Paznokcia??


25 czerwca 2021

Znacie to uczucie, kiedy robicie coś fajnego, ale nie możecie nikomu powiedzieć i aż Was skręca od środka?

Tak mieliśmy z tą okładką!

Ale już na szczęście nie musimy milczeć i z uśmiechem na twarzy możemy Wam powiedzieć, że najnowsze wydanie magazynu Akademia Paznokcia z okładką naszego autorstwa już jest dostępna w Empikach! ?

Przedstawiamy Wam Akrylowe pastele – czyli pomysł Pauliny Pastuszak na letnie mani!

Pomysł na stworzenie okładki ewoluował od koncepcji pin-up girl, przez minimalistyczne nude, aż po neony. Co wybrać, jeśli lato rządzi się swoimi prawami i w promieniach jego słońca, każda stylizacja prezentuje się znakomicie? Zorganizowaliśmy w Akademii burzę mózgów i jednogłośnie padło… na pastele z nutą złotego błysku! Co ważne – zamysł był prosty! Stawiamy na długość i nie całkiem codzienny kształt, które tonujemy minimalistyczną kolorystyką i zdobieniem. Taka koncepcja w połączeniu z egzotycznymi monsterami przywodzi na myśl beztroskie wakacyjne chwile, na które tak bardzo czekamy!☀️?

?Paulina  w tej stylizacji odczarowuje metodę akrylową, pokazując jej uniwersalność i plastyczność. Poprzez swoje działania – między innymi kursy w Akademii Online („Metoda akrylowa”) – chce z powrotem zaszczepić pasję do modelowania tym materiałem oraz pokazać jak przy użyciu pudru i liquidu można stworzyć smukłe, zgrabne, cienkie paznokcie, które zachwycą każdą klientkę!

Jeśli chcecie zobaczyć trochę backstageu z sesji okładkowej – zapraszamy na stronę www Akademii Paznokcia, gdzie wkrótce pojawi się wersja online, a także na naszą stronę do zakładki news! ?

Kto już dorwał swój magazyn w Empiku??

Akrylowe pastele - czyli pomysł Pauliny Pastuszak na letnie mani na okładce magazynu Akademia Paznokcia??

_________________

Stylizacja została wykonana na potrzeby sesji okładkowej magazynu Akademia Paznokcia przez międzynarodowego eksperta branży stylizacji paznokci – Paulinę Pastuszak.

Nails – Paulina Pastuszak

Photo – Dorota Ziętek

MUA – Sandra Witek-Ciećwierz

Hair – Małgorzata Czarnecka-Syrakowska

Model – Kamila Domagała

Sunglasses – Studio Optyczne 44

 

Backstage:

Akrylowe pastele - czyli pomysł Pauliny Pastuszak na letnie mani na okładce magazynu Akademia Paznokcia?? Akrylowe pastele - czyli pomysł Pauliny Pastuszak na letnie mani na okładce magazynu Akademia Paznokcia?? Akrylowe pastele - czyli pomysł Pauliny Pastuszak na letnie mani na okładce magazynu Akademia Paznokcia?? Akrylowe pastele - czyli pomysł Pauliny Pastuszak na letnie mani na okładce magazynu Akademia Paznokcia?? Akrylowe pastele - czyli pomysł Pauliny Pastuszak na letnie mani na okładce magazynu Akademia Paznokcia??

Te książki nie są wydawnictwami albumowymi. Nie znajdziesz w nich zajmujących całe strony, pięknie wystylizowanych, artystycznych zdjęć paznokci. Takich fotografii są w internecie miliony. Autorka miała ambicję stworzenia kompendium wiedzy, które będzie przede wszystkim wysoce użyteczne. Dlatego w dwóch pierwszych tomach można znaleźć ponad 500 zdjęć „z życia wziętych” i kilkadziesiąt grafik pełniących funkcje edukacyjne. Nie bez znaczenia pozostaje lekkie, bardzo charakterystyczne pióro autorki, która w fascynujący sposób przedstawia meandry funkcjonowania w świecie stylizacji paznokci.

Zapisz si臋 na stylizacj臋 Zamknij

  Zapisz si臋 Zamknij

   Wys艂anie formularza nie jest r贸wnoznaczne z rezerwacj膮 szkolenia. Prosimy nie wp艂aca膰 zaliczki i poczeka膰 na kontakt z naszej strony.

   Zapisz si臋 Zamknij

    Wys艂anie formularza nie jest r贸wnoznaczne z rezerwacj膮 szkolenia. Prosimy nie wp艂aca膰 zaliczki i poczeka膰 na kontakt z naszej strony.

    Zapytaj o szkolenie Zamknij