Wygrana w konkursie BIZNESWOMAN ROKU Fundacji Sukcesu Pisanego Szmink膮!


10 maja 2022

Wygrana w konkursie BIZNESWOMAN ROKU Fundacji Sukcesu Pisanego Szminką!
🎊

Ale uwaga.
Czemu ten mój – bezdyskusyjnie największy w życiu zawodowym – sukces jest też nagrodą dla subrynku usług kosmetycznych, jakim jest stylizacja paznokci?
Nie chodzi o narcystyczne podejście do tematu w konwencji Ludwika XIV:
„Państwo to ja”.
😜

No? Kochani? Dlaczego to nagroda dla Was wszystkich?
Moja Droga Społeczności?
Bo owszem: moja firma na potrzeby konkursu musiała wybebeszyć się z wszystkich możliwych danych finansowych.

Stopy zwrotu.
Marżowości.
Dochody netto.
Bla bla bla.

Wyniki mam świetne.

Ale w tym Konkursie nie chodzi tylko o cyferki.
Zobaczcie oficjalny opis:
„Znamy już laureatki w kategoriach otwartych 13. edycji konkursu Bizneswoman Roku, organizowanego przez Fundację Sukcesu Pisanego Szminką największego i najstarszego w Polsce konkursu nagradzającego polskie przedsiębiorczynie, liderki i liderów działających na rzecz równości, różnorodności, włączania i ekologii. Wśród nagrodzonych znalazły się zarówno firmy tworzące i rozwijające najnowocześniejsze technologie, jak i fundacje, firma z branży beauty czy rodzinny biznes wspierający rzemieślniczą tradycję. W tej edycji wpłynęło o niemal ⅓ więcej nominacji i zgłoszeń niż w poprzedniej.
Laureatki wybierane były przez Jury Główne pod przewodnictwem dr Ireny Eris, w którego skład wchodzą liderzy opinii i przedstawiciele świata biznesu.”

Czyli?
W tym konkursie walczymy o…

Ludzi.
Kobiety.
Możliwości.
Perspektywy.
Współpracę.
Rozwój.
Szanse.

I dopiero gdzieś tam na końcu… czai się sukces.

❤️‍🔥Dziękuję Wam tym samym za to, że przez ostatnich kilkanaście lat wspólnie pracowaliśmy na nasze małe sukcesy. Bez moich Słuchaczy, Czytelników i Kursantów nie byłoby tej nagrody.
❤️‍🔥Dziękuję mojemu Zespołowi za fantastyczną kooperację.
❤️‍🔥Dziękuję dwóm Stylistkom: Elizie i Luizie, które zgodziły się udostępnić swój wizerunek na potrzeby mojej finałowej rozmowy z Jury.

Pamiętajcie proszę, że z niepozornego i głupiego malowania paznokietków można wystrugać piękne rzeczy. I zacne KejPiAje.
Dlatego jeśli macie wizję, pomysł i odrobinę konsekwencji – realizujcie swoje plany. Przynajmniej próbujcie!
Bo jestem najlepszym przykładem, że WARTO.💜

I dlatego niebawem wystartuję też z nowymi, bardzo ciekawymi formatami… myślę, że Wam się spodobają.
A i ja jestem bardzo zadowolona, że cały czas mogę tworzyć coś nowego.

Dla Was.
❤️

Wygrana w konkursie BIZNESWOMAN ROKU Fundacji Sukcesu Pisanego Szminką!

Te książki nie są wydawnictwami albumowymi. Nie znajdziesz w nich zajmujących całe strony, pięknie wystylizowanych, artystycznych zdjęć paznokci. Takich fotografii są w internecie miliony. Autorka miała ambicję stworzenia kompendium wiedzy, które będzie przede wszystkim wysoce użyteczne. Dlatego w dwóch pierwszych tomach można znaleźć ponad 500 zdjęć „z życia wziętych” i kilkadziesiąt grafik pełniących funkcje edukacyjne. Nie bez znaczenia pozostaje lekkie, bardzo charakterystyczne pióro autorki, która w fascynujący sposób przedstawia meandry funkcjonowania w świecie stylizacji paznokci.

Zapisz si臋 na stylizacj臋 Zamknij

  Zapisz si臋 Zamknij

   Wys艂anie formularza nie jest r贸wnoznaczne z rezerwacj膮 szkolenia. Prosimy nie wp艂aca膰 zaliczki i poczeka膰 na kontakt z naszej strony.

   Zapisz si臋 Zamknij

    Wys艂anie formularza nie jest r贸wnoznaczne z rezerwacj膮 szkolenia. Prosimy nie wp艂aca膰 zaliczki i poczeka膰 na kontakt z naszej strony.

    Zapytaj o szkolenie Zamknij