Blue Necklace of Russia


28 października 2020

Jak widzicie branża paznokciowa nie zwalnia tempa i mam zaszczyt być jurorem w mistrzostwach Blue Necklace of Russia – czyli międzynarodowych mistrzostw w manicure, pedicure, modelowaniu, aerografice w stylizacji paznokci. Finał tej imprezy już 27 listopada!

⁣Jeśli w Waszych zamierzeniach branżowych pojawiły się mistrzostwa, macie super okazję!⁣
Zawody rozgrywane są online więc jest więcej czasu na przygotowania. ⁣Mniej stresu i presji.⁣ Warto spróbować. ⁣

Jeśli interesują Was konkrety, a nie mówicie po rosyjsku, piszcie do organizatora (Whatsapp +79520672854).
Bo ja tu tylko sprzątam. ?

Zapraszam serdecznie i dziękuję organizatorom za zaproszenie do współtworzenia tego wspaniałego projektu!

Te książki nie są wydawnictwami albumowymi. Nie znajdziesz w nich zajmujących całe strony, pięknie wystylizowanych, artystycznych zdjęć paznokci. Takich fotografii są w internecie miliony. Autorka miała ambicję stworzenia kompendium wiedzy, które będzie przede wszystkim wysoce użyteczne. Dlatego w dwóch pierwszych tomach można znaleźć ponad 500 zdjęć „z życia wziętych” i kilkadziesiąt grafik pełniących funkcje edukacyjne. Nie bez znaczenia pozostaje lekkie, bardzo charakterystyczne pióro autorki, która w fascynujący sposób przedstawia meandry funkcjonowania w świecie stylizacji paznokci.

Zapisz się na stylizację Zamknij

  Zapisz się Zamknij

   Wysłanie formularza nie jest równoznaczne z rezerwacją szkolenia. Prosimy nie wpłacać zaliczki i poczekać na kontakt z naszej strony.

   Zapisz się Zamknij

    Wysłanie formularza nie jest równoznaczne z rezerwacją szkolenia. Prosimy nie wpłacać zaliczki i poczekać na kontakt z naszej strony.

    Zapytaj o szkolenie Zamknij