Campus Internacional DICIEMBRE


10 grudnia 2020

Jak wiecie jestem jedną z nielicznych światowych edukatorek prowadzących kursy na całym globie. Pracowałam od Meksyku, USA, Peru, przez Capo Verde i znaczną część Europy (Czechy, Austrię, Norwegię, Danię, Niemcy, UK, Antarktydę, Irlandię, Słowację, Włochy, Hiszpanię), Malediwy, Indie, Sri Lankę, Mongolię, Mauritius, Wietnam aż po Tajlandię.

Czasy są jakie są…wyjazdy ograniczone, dlatego – dzięki bogu – mamy Internet, Facebooka i inne mądre aplikacje, dzięki którym możemy pracować zdalnie, prowadzić szkolenia i „podróżować” po świecie.

Już 28 grudnia zapraszam Was na szkolenie w formie Lajwa z zakresu „Micropaiting florystyczny”. Szkolenie odbędzie się po angielsku, gdyż organizacją zajmuje się sympatyczna Amalia z Buenos Aires, a skład Instruktorów również jest międzynarodowy. Podobnie jak kursantów 🙂

Szkolenie odbędzie się w zamkniętej grupie na Facebook’u. Jeśli chcesz uczestniczyć w tym szkoleniu proszę o kontakt mailowy na: marketing@paulinapastuszak.pl

Szkolenie jest płatne 16$ (liczone po kursie z danego dnia dokonywania opłaty)

Zapraszam!

Campus Internacional DICIEMBRE

Te książki nie są wydawnictwami albumowymi. Nie znajdziesz w nich zajmujących całe strony, pięknie wystylizowanych, artystycznych zdjęć paznokci. Takich fotografii są w internecie miliony. Autorka miała ambicję stworzenia kompendium wiedzy, które będzie przede wszystkim wysoce użyteczne. Dlatego w dwóch pierwszych tomach można znaleźć ponad 500 zdjęć „z życia wziętych” i kilkadziesiąt grafik pełniących funkcje edukacyjne. Nie bez znaczenia pozostaje lekkie, bardzo charakterystyczne pióro autorki, która w fascynujący sposób przedstawia meandry funkcjonowania w świecie stylizacji paznokci.

Zapisz się na stylizację Zamknij

  Zapisz się Zamknij

   Wysłanie formularza nie jest równoznaczne z rezerwacją szkolenia. Prosimy nie wpłacać zaliczki i poczekać na kontakt z naszej strony.

   Zapisz się Zamknij

    Wysłanie formularza nie jest równoznaczne z rezerwacją szkolenia. Prosimy nie wpłacać zaliczki i poczekać na kontakt z naszej strony.

    Zapytaj o szkolenie Zamknij