Sklep
10.12.2020

Campus Internacional DICIEMBRE

Jak wiecie jestem jedną z nielicznych światowych edukatorek prowadzących kursy na całym globie. Pracowałam od Meksyku, USA, Peru, przez Capo Verde i znaczną część Europy (Czechy, Austrię, Norwegię, Danię, Niemcy, UK, Antarktydę, Irlandię, Słowację, Włochy, Hiszpanię), Malediwy, Indie, Sri Lankę, Mongolię, Mauritius, Wietnam aż po Tajlandię.

Czasy są jakie są…wyjazdy ograniczone, dlatego – dzięki bogu – mamy Internet, Facebooka i inne mądre aplikacje, dzięki którym możemy pracować zdalnie, prowadzić szkolenia i „podróżować” po świecie.

Już 28 grudnia zapraszam Was na szkolenie w formie Lajwa z zakresu „Micropaiting florystyczny”. Szkolenie odbędzie się po angielsku, gdyż organizacją zajmuje się sympatyczna Amalia z Buenos Aires, a skład Instruktorów również jest międzynarodowy. Podobnie jak kursantów 🙂

Szkolenie odbędzie się w zamkniętej grupie na Facebook’u. Jeśli chcesz uczestniczyć w tym szkoleniu proszę o kontakt mailowy na: marketing@paulinapastuszak.pl

Szkolenie jest płatne 16$ (liczone po kursie z danego dnia dokonywania opłaty)

Zapraszam!

Campus Internacional DICIEMBRE

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich powyższych danych osobowych w celach marketingowych przez firmę „PAULINA PASTUSZAK-GŁODZIK” z siedzibą pod adresem: ul. Armii Krajowej 126, 40-672 Katowice, NIP: 6772229289, w tym na przesyłanie informacji w postaci newslettera drogą elektroniczną na mój adres e-mail, zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę wycofać zgodę.