Charytatywny Webinar dla Koali


9 lutego 2020

Do mojego małego stada dołączył Koala.
Kto mnie zna ten wie, że pomocy zwierzakom nie odmawiam! Dlatego 4 lutego poprowadziłam charytatywny Webinar dla Beaty Forum Polska.
Historia jest Wam znana – na skutek gigantycznych pożarów w Australii zginął miliard zwierząt.. ?najbardziej poruszające serca opinii publicznej były oczywiście sceny z ratowania życia uroczych koali.. i dlatego to tym torbaczom poświęciłam wtorkowy wieczór.
Pokazałam jak wymalować tego cudownego zwierzaczka moją techniką micropaitingu.

Dziękuje Wam za udział, wszystkie pytania i przede wszystkim za Wasze dobre serce i wpłaty na koale.

Te książki nie są wydawnictwami albumowymi. Nie znajdziesz w nich zajmujących całe strony, pięknie wystylizowanych, artystycznych zdjęć paznokci. Takich fotografii są w internecie miliony. Autorka miała ambicję stworzenia kompendium wiedzy, które będzie przede wszystkim wysoce użyteczne. Dlatego w dwóch pierwszych tomach można znaleźć ponad 500 zdjęć „z życia wziętych” i kilkadziesiąt grafik pełniących funkcje edukacyjne. Nie bez znaczenia pozostaje lekkie, bardzo charakterystyczne pióro autorki, która w fascynujący sposób przedstawia meandry funkcjonowania w świecie stylizacji paznokci.

Zapisz się na stylizację Zamknij

  Zapisz się Zamknij

   Wysłanie formularza nie jest równoznaczne z rezerwacją szkolenia. Prosimy nie wpłacać zaliczki i poczekać na kontakt z naszej strony.

   Zapisz się Zamknij

    Wysłanie formularza nie jest równoznaczne z rezerwacją szkolenia. Prosimy nie wpłacać zaliczki i poczekać na kontakt z naszej strony.

    Zapytaj o szkolenie Zamknij