Sklep
5.03.2023

Cykl LIVESHOW- marzec!

Zapraszamy Cię do wzięcia udziału w cyklu LIVESHOW! Cykl LIVESHOW- marzec!
Opowiemy o wielu ważnych aspektach w stylizacji paznokci, a także szeroko pojmowanej branży Beauty! Cykl LIVESHOW- marzec!
Cykl LIVESHOW- marzec! 6.03 – 20 sposobów na przyciągnięcie nowych klientów (Prowadzi: Paulina Pastuszak, Instagram: paulina_pastuszak)
Cykl LIVESHOW- marzec! 9.03 – Folia transferowa… i co dalej? (Prowadzi: Barbara Lesner – instruktorka naszej Akademii, Grupa na Facebooku: „Paulina Pastuszak – wszystko o stylizacji paznokci)
Cykl LIVESHOW- marzec! 13.03 – Głupie błędy w pracy frezarką (Prowadzi: Paulina Pastuszak, Facebook: Paulina Pastuszak)
Cykl LIVESHOW- marzec! 20.03 – Nie ma czasu do stracenia! Wychodź z pracy 30 minut szybciej (Prowadzi: Paulina Pastuszak, Instagram: paulina_pastuszak)
Cykl LIVESHOW- marzec! 27.03 – Nowinki i ,,nowinki”. Czy jest sens się podniecać? (Prowadzi: Paulina Pastuszak, TikTok: paulinapastuszakofficial)
A co fajne?
Po live’ie masz możliwość zakupienia pamiątkowego CERTYFIKATU, a podczas każdej transmisji będą czekać na Ciebie specjalnie oferty!Cykl LIVESHOW- marzec!
Kto wpadnie na dzisiejsze spotkanie?
Daj znać w komentarzu! Cykl LIVESHOW- marzec!
Cykl LIVESHOW- marzec!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich powyższych danych osobowych w celach marketingowych przez firmę „PAULINA PASTUSZAK-GŁODZIK” z siedzibą pod adresem: ul. Armii Krajowej 126, 40-672 Katowice, NIP: 6772229289, w tym na przesyłanie informacji w postaci newslettera drogą elektroniczną na mój adres e-mail, zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę wycofać zgodę.