Sklep
28.12.2022

Czy pierwszy zabieg manicure zawsze skończy się efektem WOW?…

Po zakończeniu pierwszego zabiegu manicure nie zawsze możesz oczekiwać efektu WOW. ❌
Dyscyplinowanie skórek to często proces długotrwały, przynoszący efekty przy współpracy stylistki z klientką, która dba o skórę dłoni przy pielęgnacji domowej. 😀

Ale jak wykonać metamorfozę ze zdjęcia?

Już opisujemy!🥰

☑️ Przy kroku nr 1 widzimy paznokcie w surowym, nienaruszonym stanie.
☑️ Krok 2 uwiecznia efekt po odsunięciu skórek multikopytkiem oraz użyciu frezu stożkowego, a następnie szczelinowca w celu usunięcia nabłonków i utworzenia kieszonki. Finalnie paznokcie zostały zmatowione mandrelem.
☑️W kroku 3, przy użyciu cążek, wycięto pozostałe niedoskonałości oraz opracowano wolny brzeg paznokcia docelowo do kształtu kwadrata.
☑️ Krok 4 przedstawia nałożenie bazy stanowiącej podkład pod zdobienia.
☑️ Efekt końcowy zabiegu uwiecznia krok 5, w którym wykonano zdobienie, po czym naniesiono top wykańczający stylizację. Następnie mikroszczoteczką naniesiono oliwkę na skórki i przy użyciu frezu do polerowania z zestawu MAGIC – stworzonego przy współpracy Pauliny i @iqnailspoland, wykonano peeling skórek, który wygładził je oraz usunął ewentualne pozostałości ryzykowne do usunięcia ich cążkami.
☑️Następnie, po wykonaniu zdjęcia, poproszono klientkę o poczęstowanie się balsamem i zalecono domową pielęgnację dłoni 🙂

A jak jest u Ciebie? Klientki dbają o skórę dłoni po wykonanym zabiegu czy zapominają? Koniecznie daj znać!
___
Pracę oraz opis zabiegu wykonała nasza genialna instruktora Barbara Lesner @opinpulop 🥰

Czy pierwszy zabieg manicure zawsze skończy się efektem WOW?...

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich powyższych danych osobowych w celach marketingowych przez firmę „PAULINA PASTUSZAK-GŁODZIK” z siedzibą pod adresem: ul. Armii Krajowej 126, 40-672 Katowice, NIP: 6772229289, w tym na przesyłanie informacji w postaci newslettera drogą elektroniczną na mój adres e-mail, zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę wycofać zgodę.