#enbiosafe


23 czerwca 2020

Ależ news!
Ależ wiadomość!

Od dłuższego czasu mam wielką przyjemność polecać Wam autoklawy Enbio.
Wiecie doskonale, że możecie u mnie dostać kod, dzięki któremu zaoszczędzicie 200zł.. Niby niedużo – ale zawsze kilka żeli za free wpadnie Wam do kolekcji ?.

KOD: PAULINA2021

#enbiosafe

 

Natomiast co chcę powiedzieć… MAJ powalił na kolana. Nie zdradzę chyba nadmiernie firmowych tajemnic jeśli powiem, że Branża Beauty rzuciła się, by kupować autoklawy. Te dane porażają!

Tyle, że… Hmmm. Znacie moje umiłowanie do trzeźwego osądu sytuacji.

Trzeba było aż „covidstory” by ludzie zrozumieli, że narzędzia muszą być sterylne? ? Dużo bardziej rozpowszechnione i groźniejsze HIV, żółtaczka, grzybica, Pseudononas nie robiły wcześniej takiego wrażenia? Ale OK. Nie będziemy się pastwić. Nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. Cieszę się ogromnie, że w społeczeństwie rośnie świadomość zasad BHP i salony kosmetyczne coraz bardziej dbają o higienę.

I niech tak zostanie. Niezależnie od pandemii. ?

A moją Akademię znajdziecie już na mapie #enbiosafe! Zachęcam Was do rejestracji!

 

Te książki nie są wydawnictwami albumowymi. Nie znajdziesz w nich zajmujących całe strony, pięknie wystylizowanych, artystycznych zdjęć paznokci. Takich fotografii są w internecie miliony. Autorka miała ambicję stworzenia kompendium wiedzy, które będzie przede wszystkim wysoce użyteczne. Dlatego w dwóch pierwszych tomach można znaleźć ponad 500 zdjęć „z życia wziętych” i kilkadziesiąt grafik pełniących funkcje edukacyjne. Nie bez znaczenia pozostaje lekkie, bardzo charakterystyczne pióro autorki, która w fascynujący sposób przedstawia meandry funkcjonowania w świecie stylizacji paznokci.

Zapisz się na stylizację Zamknij

  Zapisz się Zamknij

   Wysłanie formularza nie jest równoznaczne z rezerwacją szkolenia. Prosimy nie wpłacać zaliczki i poczekać na kontakt z naszej strony.

   Zapisz się Zamknij

    Wysłanie formularza nie jest równoznaczne z rezerwacją szkolenia. Prosimy nie wpłacać zaliczki i poczekać na kontakt z naszej strony.

    Zapytaj o szkolenie Zamknij