Sklep
23.06.2020

#enbiosafe

Ależ news!
Ależ wiadomość!

Od dłuższego czasu mam wielką przyjemność polecać Wam autoklawy Enbio.
Wiecie doskonale, że możecie u mnie dostać kod, dzięki któremu zaoszczędzicie 200zł.. Niby niedużo – ale zawsze kilka żeli za free wpadnie Wam do kolekcji ?.

KOD: PAULINA

#enbiosafe

 

Natomiast co chcę powiedzieć… MAJ powalił na kolana. Nie zdradzę chyba nadmiernie firmowych tajemnic jeśli powiem, że Branża Beauty rzuciła się, by kupować autoklawy. Te dane porażają!

Tyle, że… Hmmm. Znacie moje umiłowanie do trzeźwego osądu sytuacji.

Trzeba było aż „covidstory” by ludzie zrozumieli, że narzędzia muszą być sterylne? ? Dużo bardziej rozpowszechnione i groźniejsze HIV, żółtaczka, grzybica, Pseudononas nie robiły wcześniej takiego wrażenia? Ale OK. Nie będziemy się pastwić. Nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. Cieszę się ogromnie, że w społeczeństwie rośnie świadomość zasad BHP i salony kosmetyczne coraz bardziej dbają o higienę.

I niech tak zostanie. Niezależnie od pandemii. ?

A moją Akademię znajdziecie już na mapie #enbiosafe! Zachęcam Was do rejestracji!

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich powyższych danych osobowych w celach marketingowych przez firmę „PAULINA PASTUSZAK-GŁODZIK” z siedzibą pod adresem: ul. Armii Krajowej 126, 40-672 Katowice, NIP: 6772229289, w tym na przesyłanie informacji w postaci newslettera drogą elektroniczną na mój adres e-mail, zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę wycofać zgodę.