Sklep
18.05.2023

Gościnny wykład w ramach zajęć Instytutu Przedsiębiorczości i Zarządzania AWF w Krakowie! 

Gościnny wykład w ramach zajęć Instytutu Przedsiębiorczości i Zarządzania AWF w Krakowie! Gościnny wykład w ramach zajęć Instytutu Przedsiębiorczości i Zarządzania AWF w Krakowie! 
Czy inspiracja i motywacja są motorami napędowymi naszych działań zawodowych? Zdecydowanie tak! I właśnie dlatego, w ramach wskazywania nietypowych ścieżek rozwoju kariery, w piątkowy poranek poprowadziłam wykład poświęcony wzmacnianiu marki osobistej przy użyciu social mediów.
Czy nie za wcześnie na poruszanie tego typu zagadnień? Skoro na sali wykładowej miejsca zajmują studenci? Ależ skąd! To wręcz ostatni Gościnny wykład w ramach zajęć Instytutu Przedsiębiorczości i Zarządzania AWF w Krakowie!  by w sposób świadomy, zaplanowany i konsekwentny wzmacniać swoją markę osobistą i budować pozycję na rynku pracy… i w otoczeniu konkurencyjnym.
W czasie niemal trzygodzinnego spotkania (bo wykład nam nie wystarczył… poprowadziłam także ćwiczenia) studentki zgłębiały podstawy zagadnień takich jak USP, Reason to Believe czy kreatywny framework swoich aktywności.
Jako biegła sądowa z zakresu stylizacji paznokci, zwyciężczyni konkursu Bizneswoman Roku, profilerka behawioralna, podcasterka, trenerka biznesu, doktorantka i edukatorka szkoląca z zakresu pielęgnacji dłoni na pięciu kontynentach opowiedziałam też dziewczynom o moich początkach w branży Beauty, obsłudze trudnego klienta i możliwych formach współpracy influencerskiej w branży usług kosmetycznych.
Bo co jest przepiękne w tymże obszarze usług kosmetycznych? Jego interdyscyplinarność i możliwość nieustannego rozwoju! Gościnny wykład w ramach zajęć Instytutu Przedsiębiorczości i Zarządzania AWF w Krakowie! 
Wielkie podziękowania dla prof. Wiesława Alejziaka za zaproszenie… bo to dokładnie ta ścieżka rozwoju, którą planowałam podążać! Gościnny wykład w ramach zajęć Instytutu Przedsiębiorczości i Zarządzania AWF w Krakowie! 
Gościnny wykład w ramach zajęć Instytutu Przedsiębiorczości i Zarządzania AWF w Krakowie! 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich powyższych danych osobowych w celach marketingowych przez firmę „PAULINA PASTUSZAK-GŁODZIK” z siedzibą pod adresem: ul. Armii Krajowej 126, 40-672 Katowice, NIP: 6772229289, w tym na przesyłanie informacji w postaci newslettera drogą elektroniczną na mój adres e-mail, zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę wycofać zgodę.