Sklep
8.12.2020

Innowacyjny frez IQ Nails by PAULINA PASTUSZAK – BEZPIECZNY WALEC Z WĘGLIKA SPIEKANEGO

To dla nas niezwykle ważne, że w ofercie, w wersji „solo”, już jest dostępny zupełnie innowacyjny frez IQ Nails by PAULINA PASTUSZAK – BEZPIECZNY WALEC Z WĘGLIKA SPIEKANEGO – stworzony całkowicie według projektu Paulina Pastuszak.?

Pomysł powstał w głowie Pauliny już kilka lat temu…Kilkanaście lat obserwacji najczęstszych błędów przy ściąganiu masy przez kursantki. Analizy porównawcze. Wreszcie ścisła współpraca z firmą IQ Nails z Łodzi, która wyprodukowała frez w reżimie medycznym.

Tak powstał BEZPIECZNY WALEC z węglika spiekanego według autorskiego projektu Pauliny?

Co więcej, wspaniała wiadomość jest taka, że Urząd Unii Europejskiej do Spraw Własności Intelektualnej zarejestrował wzór frezu w Europejskim Rejestrze Wzorów Wspólnotowych (Register of Community Designs) pod nr 008163182-0001.
Projekt, który ma uczynić pracę stylistek bezpieczniejszą i łatwiejszą będzie chroniony przez okres do 25 lat.

➡️ Frez z węglika spiekanego o kształcie walca z bezpieczną górą oraz innowacyjnym bezpiecznym zakończeniem na dole części pracującej. Frez ze specjalną NANO powłoką KMN wydłużającą żywotność narzędzia, zabezpieczającą ostrza frezu, minimalizującą efekt przegrzania podczas pracy. Specjalny typ krzyżowych nacięć – pozostawiający bezrowkową powierzchnię. Niezwykle użyteczny detal cechujący ten frez – zaokrąglone zakończenie w dolnej części frezu – gwarantuje bezpieczeństwo fałdów lateralnych. Dzięki tej innowacji można pracować bardzo szybko, ale bez obaw o skaleczenia! ⁣Jest idealny do perfekcyjnego usuwania masy hybrydowej, żelowej, akryżelowej lub miękkiego akrylu. Świetnie sprawdzi się również do opracowywania zbudowanych paznokci – zamiast pracy manualnej (pilnikiem).

Średnica części pracującej: 6,0 mm
Kod producenta: KMN-147XUF HP.060_PP

〰️BEZPIECZNY WALEC Z WĘGLIKA SPIEKANEGO – innowacyjny frez Pauliny Pastuszak 〰️

Dostępny „solo“ na www.paulinapastuszak.pl/sklep w cenie 149,00 zł.

Innowacyjny frez IQ Nails by PAULINA PASTUSZAK – BEZPIECZNY WALEC Z WĘGLIKA SPIEKANEGO

Innowacyjny frez IQ Nails by PAULINA PASTUSZAK – BEZPIECZNY WALEC Z WĘGLIKA SPIEKANEGO

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich powyższych danych osobowych w celach marketingowych przez firmę „PAULINA PASTUSZAK-GŁODZIK” z siedzibą pod adresem: ul. Armii Krajowej 126, 40-672 Katowice, NIP: 6772229289, w tym na przesyłanie informacji w postaci newslettera drogą elektroniczną na mój adres e-mail, zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę wycofać zgodę.