Sklep
20.09.2023

Jak wybrać dobry kurs stacjonarny?

Jak wybrać dobry kurs stacjonarny? Nie ma oczywiście jednej, złotej reguły która zagwarantuje 100% satysfakcji… ale zawsze można minimalizować ryzyko wtopy!

Na co więc zwracać uwagę decydując się na konkretny ośrodek szkoleniowy?
Już wymieniam! 💥

❤️Oceń program! Jeżeli ktoś obiecuje Ci, że w ciągu 5 dni nauczysz się żelu, akrylu, hybrydy, tipsa, szablonu, zdobień, obsługi social mediów… To odpuść. Bo niczego nie nie nauczysz. Tematy zostaną potraktowane „po łebkach” i summa summarum niewiele z takiego szkolenia wyniesiesz!

❤️Oceń program… ale dogłębnie! Jeżeli masz wykonać dwa paznokcie w kształcie migdała, jeden owal, jeden kwadrat… A do tego french malowany i konstrukcyjny – to nici z wypracowania powtarzalności. Nici z wyciągania wniosków. Nici z nauki na własnych błędach. Pięć jednolitych paznokci to minimum jakie ma sens!

❤️Oceń prace kursantów swojego instruktora: jeśli nie ma ich zbyt dużo – bądź ostrożna. To nie wróży dobrze! Jeśli jest ich więcej, a wszystkie obłędnie dopracowane, dopieszczone i idealne – bądź ostrożna! Nie ma możliwości by każdy student wykonał idealne prace. Coś tu śmierdzi…😝

❤️Wybieraj kursy w których pracuje się na modelkach. Praca na własnej dłoni jest bez porównania łatwiejsza i niczego sensownego Cię nie nauczy!

❤️Oceń doświadczenie instruktora. Tu oczywiście nie ma reguły, ale im bardziej różnorodna jest jego praktyka – tym lepiej. Szukaj osób o szerokich horyzontach które ewidentnie trzymają rękę na branżowym pulsie: prelegentów, autorów publikacji, podcasterów, dociekliwych badaczy… Uwaga! To nie ma NIC wspólnego z czysto marketingowym składowaniem mistrzowskiego żelastwa na półkach.😜

❤️Zobacz jak wygląda sala szkoleniowa! Dobre biurka, profesjonalne pochłaniacze, solidne lampy warsztatowe, wygodne krzesła, STERYLIZOWANE narzędzia, JEDNORAZOWE pilniki to podstawa!

❤️ Będziesz pracować na produktach tylko jednej marki? No OK… ale możliwość porównania sobie różnych materiałów byłaby ciekawa!

❤️Sprawdź też oczywiście prace samego instruktora! Jeśli ich poziom jest niezadowalający – zrezygnuj!

❤️Dowiedz się jak wyglądają formalności: nie ma potrzeby wpłaty zadatku? Nie trzeba podpisywać żadnej umowy? Pachnie brakiem profesjonalizmu…

❤️Poszukaj opinii w internecie – choć nie można tego punktu uznać za w pełni wiarygodny wyróżnik. W dobie szalejącego bejtu i kupowania lajków pewności nijak mieć nie można…

To najważniejsze, moim zdaniem, elementy.
Coś byś dodała?
A jakie są Twoje doświadczenia związane ze szkoleniami?
Pozytywne?
Czy średnio?

I pamiętaj… ja mam za sobą ponad 100 różnego rodzaju szkoleń. I ciągle mi mało!
🫣

A na zdjęciu… praca mojej kursantki ze szkolenia FRENCH 3D!

Jak wybrać dobry kurs stacjonarny?

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich powyższych danych osobowych w celach marketingowych przez firmę „PAULINA PASTUSZAK-GŁODZIK” z siedzibą pod adresem: ul. Armii Krajowej 126, 40-672 Katowice, NIP: 6772229289, w tym na przesyłanie informacji w postaci newslettera drogą elektroniczną na mój adres e-mail, zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę wycofać zgodę.