Sklep
3.02.2022

Rozdział autorstwa Pauliny Pastuszak w Podręczniku Akademickim

„Paula! Kupiłam ten podręcznik i nie wiedziałam, że w nim będziesz!!” – usłyszałam ostatnio takie zdanie.

„Cóż. Jestem tam gdzie warto i należy być” – odpowiedziałam.

I dużo w tym prawdy!

Branża usług kosmetycznych w ostatnich latach rozwija się niesłychanie prężnie.

A, że nie da się poszerzać swoich kompetencji nie kształcąc się… to kwestia oczywista.  Tutaj nie ma drogi na skróty.

W związku z tym pojawiła się konieczność opracowania spójnego podręcznika akademickiego, przede wszystkim z myślą o studentach kierunku Kosmetologia. W tej publikacji przydatne informacje znajdą jednak także praktykujący kosmetolodzy różnych specjalności, którzy dążą do poszerzenia swojej wiedzy i nieustannego kształcenia się. Nie zapominajmy też o przedstawicielach innych grup zawodowych powiązanych z pielęgnacją i upiększaniem ciała, naukami o zdrowiu, żywieniu, zdrowiu publicznym! W ich przypadku ten podręcznik również będzie stanowił kopalnię wiedzy.

I – jak słusznie się domyślacie – także ja dołożyłam do tej publikacji swoją cegiełkę.

W rozdziale mojego autorstwa poruszone zostały podstawowe aspekty modelowania paznokci żelem, akrylem i lakierem hybrydowym. Zarówno na tipsie, jak i na szablonie. Omawiam też przygotowanie płytki paznokcia do zabiegu oraz architekturę paznokcia przedłużonego. W materiale znalazło się także wyszczególnienie najbardziej rozpowszechnionych nieprawidłowości jakie mogą pojawić się w trakcie zabiegu oraz omówienie pracy urządzeniem rotacyjnym.

Niby to tylko 15 stron… ale jakże ważne 15 stron dla rozwoju subrynku stylizacji paznokci w Polsce!

To kolejna cegiełka (po programie TV, podcastach czy mistrzostwach wiedzy teoretycznej Master BRAIN) którą dokładam do profesjonalizacji naszego subrynku. Z nadzieją, że będzie on postrzegany poważniej.

Ogromnie dziękuję za zaufanie i możliwość przygotowania takiego materiału!

I od teraz… podręcznik akademicki „Kosmetologia”  dostępny w moim sklepie online!

Polecam!

Z uwagi na brak możliwości dokonania finalnej korekty, w moim materiale znalazły się dwa niewielkie błędy… ale z pewnością niebawem zostaną poprawione. Nic strasznego! Wolę jednak uprzedzić.

Pozdrawiam
Paula
Rozdział autorstwa Pauliny Pastuszak w Podręczniku Akademickim

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich powyższych danych osobowych w celach marketingowych przez firmę „PAULINA PASTUSZAK-GŁODZIK” z siedzibą pod adresem: ul. Armii Krajowej 126, 40-672 Katowice, NIP: 6772229289, w tym na przesyłanie informacji w postaci newslettera drogą elektroniczną na mój adres e-mail, zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę wycofać zgodę.