Rozdział autorstwa Pauliny Pastuszak w Podręczniku Akademickim


3 lutego 2022

„Paula! Kupiłam ten podręcznik i nie wiedziałam, że w nim będziesz!!” – usłyszałam ostatnio takie zdanie.

„Cóż. Jestem tam gdzie warto i należy być” – odpowiedziałam.

😊

I dużo w tym prawdy!

Branża usług kosmetycznych w ostatnich latach rozwija się niesłychanie prężnie.

A, że nie da się poszerzać swoich kompetencji nie kształcąc się… to kwestia oczywista.  Tutaj nie ma drogi na skróty.

W związku z tym pojawiła się konieczność opracowania spójnego podręcznika akademickiego, przede wszystkim z myślą o studentach kierunku Kosmetologia. W tej publikacji przydatne informacje znajdą jednak także praktykujący kosmetolodzy różnych specjalności, którzy dążą do poszerzenia swojej wiedzy i nieustannego kształcenia się. Nie zapominajmy też o przedstawicielach innych grup zawodowych powiązanych z pielęgnacją i upiększaniem ciała, naukami o zdrowiu, żywieniu, zdrowiu publicznym! W ich przypadku ten podręcznik również będzie stanowił kopalnię wiedzy. 😀

I – jak słusznie się domyślacie – także ja dołożyłam do tej publikacji swoją cegiełkę.

W rozdziale mojego autorstwa poruszone zostały podstawowe aspekty modelowania paznokci żelem, akrylem i lakierem hybrydowym. Zarówno na tipsie, jak i na szablonie. Omawiam też przygotowanie płytki paznokcia do zabiegu oraz architekturę paznokcia przedłużonego. W materiale znalazło się także wyszczególnienie najbardziej rozpowszechnionych nieprawidłowości jakie mogą pojawić się w trakcie zabiegu oraz omówienie pracy urządzeniem rotacyjnym.

Niby to tylko 15 stron… ale jakże ważne 15 stron dla rozwoju subrynku stylizacji paznokci w Polsce!

 

To kolejna cegiełka (po programie TV, podcastach czy mistrzostwach wiedzy teoretycznej Master BRAIN) którą dokładam do profesjonalizacji naszego subrynku. Z nadzieją, że będzie on postrzegany poważniej.

🥰

Ogromnie dziękuję za zaufanie i możliwość przygotowania takiego materiału!

I od teraz… podręcznik akademicki „Kosmetologia”  dostępny w moim sklepie online!

Polecam! 🖤

 1. Z uwagi na brak możliwości dokonania finalnej korekty, w moim materiale znalazły się dwa niewielkie błędy… ale z pewnością niebawem zostaną poprawione. Nic strasznego! Wolę jednak uprzedzić. 😊

 

Pozdrawiam
Paula
Rozdział autorstwa Pauliny Pastuszak w Podręczniku Akademickim

Te książki nie są wydawnictwami albumowymi. Nie znajdziesz w nich zajmujących całe strony, pięknie wystylizowanych, artystycznych zdjęć paznokci. Takich fotografii są w internecie miliony. Autorka miała ambicję stworzenia kompendium wiedzy, które będzie przede wszystkim wysoce użyteczne. Dlatego w dwóch pierwszych tomach można znaleźć ponad 500 zdjęć „z życia wziętych” i kilkadziesiąt grafik pełniących funkcje edukacyjne. Nie bez znaczenia pozostaje lekkie, bardzo charakterystyczne pióro autorki, która w fascynujący sposób przedstawia meandry funkcjonowania w świecie stylizacji paznokci.

Zapisz się na stylizację Zamknij

  Zapisz się Zamknij

   Wysłanie formularza nie jest równoznaczne z rezerwacją szkolenia. Prosimy nie wpłacać zaliczki i poczekać na kontakt z naszej strony.

   Zapisz się Zamknij

    Wysłanie formularza nie jest równoznaczne z rezerwacją szkolenia. Prosimy nie wpłacać zaliczki i poczekać na kontakt z naszej strony.

    Zapytaj o szkolenie Zamknij