https://paulinapastuszak.pl/szkolenie/jak-zalozyc-salon-kosmetyczny-i-wyroznic-sie-na-rynku/
Jak założyć salon kosmetyczny i wyróżnić się na rynku?

Stylizacja paznokci to pełnoprawny rodzaj biznesu. Kompetencje twarde – czyli umiejętność stylizacji – już niestety nie zawsze wystarczają, by poprowadzić go z sukcesem. Trzeba także zająć się – i to na poważnie! –  stroną biznesową naszej działalności. Zapraszam na warsztaty, w czasie których przekażemy Ci skondensowaną dawkę wiedzy praktycznej z przeróżnych dziedzin. Dzięki temu, łatwiej […]

Czas trwania 7 godzin
Koszt 500 zł netto
https://paulinapastuszak.pl/szkolenie/podstawy-prawa-dla-stylistow-paznokci/
Podstawy prawa dla stylistów paznokci

Doskonała znajomość rynku i wieloletnia współpraca z osobistym radcą prawnym przekonują mnie do konieczności edukacji prawnej dla stylistek. Ignorantia iuris nocet. Nieznajomość prawa szkodzi. W tej branży może zaszkodzić… bardzo. Dlatego zapraszam na siedem godzin wykładu poświęconego tematom prawnym, związanym z pracą stylistki. Zero paragrafów i trudnego języka. Tylko kluczowe zagadnienia. Przed Tobą praktyczne informacje w pigułce […]

Czas trwania 7 godzin
Koszt 400 zł netto

Ta książka nie jest wydawnictwem albumowym. Nie znajdziesz w niej zajmujących całe strony, pięknie wystylizowanych, artystycznych zdjęć paznokci. Takich fotografii są w internecie miliony. Autorka miała ambicję stworzenia kompendium wiedzy, które będzie przede wszystkim wysoce użyteczne. Dlatego można w nim znaleźć 24 oryginalne grafiki i aż 285 zdjęć „z życia wziętych”, które pełnią głównie funkcje edukacyjne.

Zapisz się na stylizację Zamknij

Zapisz się Zamknij

Wysłanie formularza nie jest równoznaczne z rezerwacją szkolenia. Prosimy nie wpłacać zaliczki i poczekać na kontakt z naszej strony.

Zapisz się Zamknij

Wysłanie formularza nie jest równoznaczne z rezerwacją szkolenia. Prosimy nie wpłacać zaliczki i poczekać na kontakt z naszej strony.

Zapytaj o szkolenie Zamknij