Konferencja Postfity „Social media w biznesie”


23 października 2020

Znacie mnie dobrze i wiecie, że uwielbiam social media; fascynuje mnie ich siła i niekończące się możliwości. Nie jest to tajemnicą, że głównie dzięki mojej stałej i konsekwentnej działalności na Facebook’u, Instagramie czy YouTubie osiągnęłam sukces na taką skalę.

Wiele konferencji za mną i coraz więcej biznesowych, ale ta była wyjątkowa! To wielki zaszczyt móc uczestniczyć w Konferencji Postfity „Social media w biznesie”, podczas której miałam przyjemność opowiedzieć, jak w 3 miesiące (podczas pandemii!) osiągnęłam półmilionowe dochody dzięki social mediom. Co więcej, bez jakiejkolwiek reklamy sponsorowanej i w 100% bazując na produkcie online – czyli szkoleniom w Akademii Online.

Zapraszam na platformę www.vod.paulinaopastszak.pl, gdzie czeka na Was ponad 30 profesjonalnych kursów w 3 kategoriach branży stylizacji paznokci oraz 4 kursy biznesowe m.in. właśnie o social mediach!

 

Konferencja Postfity „Social media w biznesie"

Te książki nie są wydawnictwami albumowymi. Nie znajdziesz w nich zajmujących całe strony, pięknie wystylizowanych, artystycznych zdjęć paznokci. Takich fotografii są w internecie miliony. Autorka miała ambicję stworzenia kompendium wiedzy, które będzie przede wszystkim wysoce użyteczne. Dlatego w dwóch pierwszych tomach można znaleźć ponad 500 zdjęć „z życia wziętych” i kilkadziesiąt grafik pełniących funkcje edukacyjne. Nie bez znaczenia pozostaje lekkie, bardzo charakterystyczne pióro autorki, która w fascynujący sposób przedstawia meandry funkcjonowania w świecie stylizacji paznokci.

Zapisz się na stylizację Zamknij

  Zapisz się Zamknij

   Wysłanie formularza nie jest równoznaczne z rezerwacją szkolenia. Prosimy nie wpłacać zaliczki i poczekać na kontakt z naszej strony.

   Zapisz się Zamknij

    Wysłanie formularza nie jest równoznaczne z rezerwacją szkolenia. Prosimy nie wpłacać zaliczki i poczekać na kontakt z naszej strony.

    Zapytaj o szkolenie Zamknij