Sklep
23.10.2020

Konferencja Postfity „Social media w biznesie”

Znacie mnie dobrze i wiecie, że uwielbiam social media; fascynuje mnie ich siła i niekończące się możliwości. Nie jest to tajemnicą, że głównie dzięki mojej stałej i konsekwentnej działalności na Facebook’u, Instagramie czy YouTubie osiągnęłam sukces na taką skalę.

Wiele konferencji za mną i coraz więcej biznesowych, ale ta była wyjątkowa! To wielki zaszczyt móc uczestniczyć w Konferencji Postfity „Social media w biznesie”, podczas której miałam przyjemność opowiedzieć, jak w 3 miesiące (podczas pandemii!) osiągnęłam półmilionowe dochody dzięki social mediom. Co więcej, bez jakiejkolwiek reklamy sponsorowanej i w 100% bazując na produkcie online – czyli szkoleniom w Akademii Online.

Zapraszam na platformę www.vod.paulinaopastszak.pl, gdzie czeka na Was ponad 30 profesjonalnych kursów w 3 kategoriach branży stylizacji paznokci oraz 4 kursy biznesowe m.in. właśnie o social mediach!

 

Konferencja Postfity „Social media w biznesie"

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich powyższych danych osobowych w celach marketingowych przez firmę „PAULINA PASTUSZAK-GŁODZIK” z siedzibą pod adresem: ul. Armii Krajowej 126, 40-672 Katowice, NIP: 6772229289, w tym na przesyłanie informacji w postaci newslettera drogą elektroniczną na mój adres e-mail, zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę wycofać zgodę.