Konferencja TVN Style


16 kwietnia 2019

No dobrze… teraz już chyba mnie nie wytną.
Mogę oficjalnie poinformować, że miałam dziś przyjemność wziąć udział w konferencji kanałów lifestylowych: TVN Style, HGTV, TLC, food network, Travel Channel i Discovery Life.

Wygląda więc na to, że za jakiś czas zobaczycie mnie w roli prowadzącej nowy program pt. „Kosmetyczne rewolucje” w @tvnstyle_official.

Na tę chwilę nie chcę zdradzać więcej szczegółów ale w kolejnych postach przedstawię Wam drugą prowadzącą i odniosę się – obrazkowo – do porównań z Innym, podobnym formatem.
Póki co, napiszę jedno.

Jestem uzależniona od nowych wyzwań.
A samo podglądanie jak wygląda praca gdzieś tam w głębi szklanego ekranu – to też wielka przyjemność. Stąd skorzystałam z okazji i cyknęłam kilka fotek ze znanymi i lubianymi.

Te książki nie są wydawnictwami albumowymi. Nie znajdziesz w nich zajmujących całe strony, pięknie wystylizowanych, artystycznych zdjęć paznokci. Takich fotografii są w internecie miliony. Autorka miała ambicję stworzenia kompendium wiedzy, które będzie przede wszystkim wysoce użyteczne. Dlatego w dwóch pierwszych tomach można znaleźć ponad 500 zdjęć „z życia wziętych” i kilkadziesiąt grafik pełniących funkcje edukacyjne. Nie bez znaczenia pozostaje lekkie, bardzo charakterystyczne pióro autorki, która w fascynujący sposób przedstawia meandry funkcjonowania w świecie stylizacji paznokci.

Zapisz się na stylizację Zamknij

  Zapisz się Zamknij

   Wysłanie formularza nie jest równoznaczne z rezerwacją szkolenia. Prosimy nie wpłacać zaliczki i poczekać na kontakt z naszej strony.

   Zapisz się Zamknij

    Wysłanie formularza nie jest równoznaczne z rezerwacją szkolenia. Prosimy nie wpłacać zaliczki i poczekać na kontakt z naszej strony.

    Zapytaj o szkolenie Zamknij