Sklep
16.04.2019

Konferencja TVN Style

No dobrze… teraz już chyba mnie nie wytną.
Mogę oficjalnie poinformować, że miałam dziś przyjemność wziąć udział w konferencji kanałów lifestylowych: TVN Style, HGTV, TLC, food network, Travel Channel i Discovery Life.

Wygląda więc na to, że za jakiś czas zobaczycie mnie w roli prowadzącej nowy program pt. „Kosmetyczne rewolucje” w @tvnstyle_official.

Na tę chwilę nie chcę zdradzać więcej szczegółów ale w kolejnych postach przedstawię Wam drugą prowadzącą i odniosę się – obrazkowo – do porównań z Innym, podobnym formatem.
Póki co, napiszę jedno.

Jestem uzależniona od nowych wyzwań.
A samo podglądanie jak wygląda praca gdzieś tam w głębi szklanego ekranu – to też wielka przyjemność. Stąd skorzystałam z okazji i cyknęłam kilka fotek ze znanymi i lubianymi.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich powyższych danych osobowych w celach marketingowych przez firmę „PAULINA PASTUSZAK-GŁODZIK” z siedzibą pod adresem: ul. Armii Krajowej 126, 40-672 Katowice, NIP: 6772229289, w tym na przesyłanie informacji w postaci newslettera drogą elektroniczną na mój adres e-mail, zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę wycofać zgodę.